W czym możemy pomóc ? Napisz do nas... Wyślij
O firmie Kontakt Wyprzedaż Nowości Promocje

Oferta

 Najedź lub kliknij na obrazek aby go powiększyć.

Bosch części zamienne do GWS 850 CE 0 601 378 7V1 - schemat

Zobacz inne produkty marki: BOSCH

Dostępność

Dodaj opinie     Poleć znajomemu Poleć znajomemu     Zapytaj o produkt Zapytaj o produkt    

Powiadom mnie o zmianie dostępności   Zgłoś błąd w opisie

Części zamienne nowe i używane - prosimy pytać.

Ceny z reguły to koszt (w zależności od stanu technicznego oraz wizualnego) 50%  wartości nowych - części używane -sprawne -sprzedajemy tylko takie, które nadają się do zamontowania.

Na części używane, po montażu w naszym serwisie dajemy 6 miesięczną gwarancję (nie dotyczy elementów naturalnie zużywających się -komutatory,szczotki,uchwyty narzędzia)

 

 

Poz. Numer katalogowy Opis Description Beschreibung Déscription Ilość
1 1619P09772 Kadłub Silnika Motor Housing Motorgehäuse Carter De Moteur 1
2 1604220506 Stojan 230V Field 230V Polschuh 230V Épanouissement Polaire 230V 1
3 1604010B04 Twornik 230V Armature 230V Anker 230V Induit 230V 1
3/50 1606610141 WENTYLATOR Fan Lüfter Ventilateur 1
4 1607200146 Wyłącznik Switch Schalter Commutateur 1
5 1607000385 Przewód Zasil. Sieciowy EU 2,6m 2 x 1,0 mm Power supply cord EU 2,6m 2 x 1,0 mm Netzanschlussleitung EU 2,6m 2 x 1,0 mm Câble d alimentation EU 2,6m 2 x 1,0 mm 1
6 2600703012 Końcówka Ø6,5-Ø6,9x95 MM Grommet Ø6,5-Ø6,9x95 MM Tülle Ø6,5-Ø6,9x95 MM Manchon Ø6,5-Ø6,9x95 MM 1
7 1601302017 Zacisk Mocujący Fastening Clamp Befestigungsschelle Collier De Fixation 1
9 1618B0002P Tabliczka Firmy GWS 850 CE Manufacturer's nameplate GWS 850 CE Firmenschild GWS 850 CE Plaque De Marque GWS 850 CE 1
12 2609120008 Filtr Przeciwzakłóceniowy Suppression Filter Entstörfilter Filtre D’antiparasitage 1
13 2600905103 Łożysko Kulkowe Zwykłe 7x19x6 groove ball bearing 7x19x6 Rillenkugellager 7x19x6 Roulement A Billes Rigide 7x19x6 1
14 1619P11240 Łożysko Kulkowe Zwykłe groove ball bearing Rillenkugellager Roulement A Billes Rigide 1
16 1619P01811 Uchwyt Szczotek Brush Holder Bürstenhalter Porte-Balais 2
17 1604652013 SPRĘŻYNA SPIRALNA Spiral Spring Spiralfeder Ressort Spiral 2
18 1604611031 SPRĘŻYNA DOCISKOWA Compression Spring Druckfeder Ressort De Compression 1
22 1602319009 Zasuwa Nastawna Adjusting Slide Verstellschieber Curseur De Reglage 1
23 1619P02762 Przycisk CZARNY Switch Button BLACK Schalterknopf SCHWARZ Bouton De Commande NOIR 1
25 1605500196 Pokrywa Obudowy NIEBIESKI Housing Cover BLUE Gehäusedeckel BLAU Couvercle De Carter BLEU 1
26 1600502023 PIERŚCIEŃ POŚREDNI Intermediate Ring Zwischenring Bague Intermediaire 1
27 1600206025 PIERŚCIEŃ GUMOWY Rubber Ring Gummiring Bague En Caoutchouc 1
29 1600591023 Pierścień Kier. Powietrza Air-Deflector Ring Luftleitring Deflecteur D’air 1
30 1600591024 Pierścień Kier. Powietrza Air-Deflector Ring Luftleitring Deflecteur D’air 1
33 1600210041 Pierścień Samouszczeln. 42,0x1,1 MM O-Ring 42,0x1,1 MM O-Ring 42,0x1,1 MM Joint torique 42,0x1,1 MM 1
35 1600136016 Podkładka Regulacyjna 0,1 MM GRUBY Shim 0,1 MM THICK Ausgleichscheibe 0,1 MM DICK Rondelle De Compensation 0,1 MM ÉPAIS 1
1600136017 Podkładka Regulacyjna 0,2 MM GRUBY Shim 0,2 MM THICK Ausgleichscheibe 0,2 MM DICK Rondelle De Compensation 0,2 MM ÉPAIS 1
37 1600100033 Pierścień Zakrywający Cover Disc Abdeckscheibe Disque De Recouvrement 1
38 2609110150 Koło Talerzowe Conversion Gear Umsetzgetriebe Engrenage 1
39 2609110149 KOŁO ZĘBATE STOŻKOWE Pinion Ritzel Pignon 1
45 2915011007 NAKRĘTKA SZEŚCIOKĄTNA DIN 934-M6-8-A Hex Nut DIN 934-M6-8-A Sechskantmutter DIN 934-M6-8-A Ecrou Hex DIN 934-M6-8-A 1
47 2609110052 ŚRUBA SPECJALNA Special Screw Spezialschraube Vis Speciale 1
48 1619P00220 Wkręt Soczewkowy Torx 3x10 Torx Oval-Head Screw 3x10 Torx-Linsenschraube 3x10 Vis A Tete Bombee Torx 3x10 2
49 1603435068 Śruba Do Gwint. Bezwiórk. DIN 7500, M4x10, SR10.2 Thread-forming tap. Screw DIN 7500, M4x10, SR10.2 Gewindefurchschraube DIN 7500, M4x10, SR10.2 Vis autotaradeuse p. défo DIN 7500, M4x10, SR10.2 4
50 2910611020 Wkręt Do Blach DIN 7981-ST3,9x19-C-H Tapping Screw DIN 7981-ST3,9x19-C-H Blechschraube DIN 7981-ST3,9x19-C-H Vis à Tôle DIN 7981-ST3,9x19-C-H 1
51 1607233137 Regulator Prędk. Obrotow. 220V Regulator 220V Regler 220V Régulateur 220V 1
55 2910611022 Wkręt Do Blach DIN 7981-ST3,9x25-C-H Torx Oval-Head Screw Torx-Linsenschraube Vis A Tete Bombee Torx 4
80 3600150021 USZCZELKA Sealing disk Dichtscheibe Joint 1
650/10 2602025067 UCHWYT DODATKOWY M10, Ø32,5x105 MM Auxiliary Handle M10, Ø32,5x105 MM Zusatzhandgriff M10, Ø32,5x105 MM Poignee Auxiliaire M10, Ø32,5x105 MM 1
650/20 1603345043 NAKRĘTKA OKRĄGŁA M14 Round Nut M14 Rundmutter M14 Ecrou Cylindrique M14 1
650/30 1619P08927 KLUCZ DWUCZOPOWY Pin-Type Face-Wrench Zweilochmutterndreher Cle A Ergots 1
650/50/20 1600210039 Pierścień Samouszczeln. 20,35x1,78 MM O-Ring 20,35x1,78 MM O-Ring 20,35x1,78 MM Joint torique 20,35x1,78 MM 1
651 1600A00XU7 Kołpak Ochronny Ø125 MM SREBRNY Protective Cover Ø125 MM SILVER Schutzhaube Ø125 MM SILBER Capot De Protection Ø125 MM ARGENT 1
808 160111A3PX TABLICZKA ZNAMIONOWA Nameplate Typschild Plaque signalétique 1
810 1607014145 Zestaw Szczotek Węglowych Carbon-Brush Set Kohlebürstensatz Jeu De Balais 1
1607000483 Zestaw Szczotek Węglowych 10 x 1 607 014 145 Carbon-Brush Set 10 x 1 607 014 145 Kohlebürstensatz 10 x 1 607 014 145 Jeu De Balais 10 x 1 607 014 145 1
821 1605806466 OBUDOWA PRZEKŁADNI Gear Housing Getriebegehäuse Carter D’engrenages 1
828 1619P02708 Kołnierz Łożyskowy CZARNY Bearing Flange BLACK Lagerflansch SCHWARZ Flasque De Palier NOIR 1
832 1603523110 Trzpień Ścierający M14, SW17 Grinding Spindle M14, SW17 Schleifspindel M14, SW17 Broche De Rectifieuse M14, SW17 1
833 1619P01598 KLUCZ INBUSOWY 4x95 Hex Screw Driver 4x95 Sechskantschraubendreher 4x95 Tournevis Hexagonal 4x95 1
834 3602311050 UCHWYT KLUCZA Key Holder Schlüsselhalter Porte-Cles 1
840 1607000298 Przycisk Guzikowy CZARNY Push-Button BLACK Druckknopf SCHWARZ Bouton-Poussoir NOIR 1
841 1600910018 Tuleja Igłowa Ø8xØ12x8 MM Needle bearing Ø8xØ12x8 MM Nadelhülse Ø8xØ12x8 MM Douille à aiguilles Ø8xØ12x8 MM 1
857 2910641081 Wkręt Soczewkowy DIN7985-M3,5x5-4.8-H Oval-Head Screw DIN7985-M3,5x5-4.8-H Linsenschraube DIN7985-M3,5x5-4.8-H Vis A Tete Bombee DIN7985-M3,5x5-4.8-H 2
860 2605703014 Kołnierz Przyjmujący Ø22,3xØ42 MM Clamping Flange Ø22,3xØ42 MM Aufspannflansch Ø22,3xØ42 MM Bride De Fixation Ø22,3xØ42 MM 1

  

Opinie klientów - Dodaj opinię

Bądź pierwszą osoba, która zrecenzuje ten produkt. Dodaj opinię.

Dostawa i zwrot

Koszt wysyłki na terenie Polski:

Przesyłka kurierska UPS – 13zł
Paczkomaty InPost – 9zł

Zamówienia powyżej 150zł – Darmowa Dostawa! (pod uwagę brana jest ostateczna wartość zamówienia, po uwzględnieniu dodatkowych rabatów)

W przypadku zwrotu całości lub części zamówienia, jeżeli ostateczna wartość zamówienia jest mniejsza niż 150 zł warunki promocji "Darmowa Dostawa" przestają być spełnione a sklep zastrzega sobie prawo do potrącenia kosztów wysyłki pierwotnego zamówienia z należności wobec Klienta.

Termin realizacji:

Zamówienia złożone (i opłacone) przez szybkie płatności PayU czy przelewy bankowe w dni robocze do godziny 8:00 – wysyłane są jeszcze tego samego dnia.

Zamówienia złożone (i opłacone) po godzinie 8:00, w weekendy lub inne dni wolne od pracy – realizowane są następnego dnia roboczego.

Szybki i bezproblemowy zwrot!

Jeśli chcesz zwrócić zakupione obuwie masz na to aż 14 dni! Po prostu spakuj buty i odeślij je do nas bez podania przyczyny. Nie zapomnij o wypełnieniu protokółu zwrotu dołączanego do każdej przesyłki. Zwrot wpłaty otrzymasz w przeciągu max. 5 dni roboczych!

Gwarancja na obuwie

Przez okres 2 lat od daty zakupu, jeśli Twój produkt ma wadę lub jest niezgodny z zamówieniem – poinformuj nas o tym!

Pliki do pobrania

Inne z tej kategorii

Na góre