W czym możemy pomóc ? Napisz do nas... Wyślij
O firmie Kontakt Wyprzedaż Nowości Promocje

Oferta

 Najedź lub kliknij na obrazek aby go powiększyć.

Bosch stojan do PWS 8-125 CE 2609000764

Zobacz inne produkty marki: BOSCH

Dostępność

Kod producenta: PWS 8-125 CE

Dodaj opinie     Poleć znajomemu Poleć znajomemu     Zapytaj o produkt Zapytaj o produkt    

Powiadom mnie o zmianie dostępności   Zgłoś błąd w opisie

Bosch - stojan - nowy oryginalny

Nr katalogowy: 2609000764

Pozycja na schemacie - 2

Zastosowanie - PWS 8-125 CE, PWS 850 CE, PWS EDITION,

PWS 9-125-X-CEL

 

Części zamienne nowe i używane - prosimy pytać.

Ceny z reguły to koszt (w zależności od stanu technicznego oraz wizualnego) 50%  wartości nowych - części używane -sprawne -sprzedajemy tylko takie, które nadają się do zamontowania.

Na części używane, po montażu w naszym serwisie dajemy 6 miesięczną gwarancję (nie dotyczy elementów naturalnie zużywających się -komutatory,szczotki,uchwyty narzędzia)

 

Poz. Numer katalogowy Opis Adjusting Slide Beschreibung Déscription Ilość
1 1605108189 Kadłub Silnika ZIELONY Motor Housing GREEN Motorgehäuse GRUEN Carter De Moteur VERT 1
2 2609000764 Stojan 220-230V Field 220-230V Polschuh 220-230V Épanouissement Polaire 220-230V 1
2/10 1604477011 Wtyczka Płaska Blade terminal Flachstecker Fiche Plate 4
3/50 1606610121 WENTYLATOR Fan Lüfter Ventilateur 1
4 1607200086 Wyłącznik On-Off Switch Ein/Aus-Schalter Interrupteur 1
4/10 2910110048 ŚRUBA Z ŁBEM PŁASKIM DIN 85-AM3x6-CUZN Pan head screw DIN 85-AM3x6-CUZN Flachkopfschraube DIN 85-AM3x6-CUZN Vis à tête cylindrique DIN 85-AM3x6-CUZN 2
6 2600703012 Końcówka Ø6,5-Ø6,9x95 MM Grommet Ø6,5-Ø6,9x95 MM Tülle Ø6,5-Ø6,9x95 MM Manchon Ø6,5-Ø6,9x95 MM 1
2600703011 Końcówka Ø8,3-Ø9,4x95 MM Grommet Ø8,3-Ø9,4x95 MM Tülle Ø8,3-Ø9,4x95 MM Manchon Ø8,3-Ø9,4x95 MM 1
2600703013 Końcówka Ø7,6-Ø8,2x95 MM Grommet Ø7,6-Ø8,2x95 MM Tülle Ø7,6-Ø8,2x95 MM Manchon Ø7,6-Ø8,2x95 MM 1
7 1601302017 Zacisk Mocujący Fastening Clamp Befestigungsschelle Collier De Fixation 1
9 1601118712 TABLICZKA INFORMACYJNA Reference Plate Hinweisschild Plaquette Indicatrice 2
12 1607328029 Filtr Przeciwzakłóceniowy Suppression Filter Entstörfilter Filtre D’antiparasitage 1
13 2600905032 Łożysko Kulkowe Zwykłe 7x19x6 Ball Bearing 7x19x6 Kugellager 7x19x6 Roulement A Billes 7x19x6 1
14 1600905011 Łożysko Kulkowe Zwykłe 8x22x7 groove ball bearing 8x22x7 Rillenkugellager 8x22x7 Roulement A Billes Rigide 8x22x7 1
18 1604611026 SPRĘŻYNA DOCISKOWA Compression Spring Druckfeder Ressort De Compression 1
22 1602319002 Zasuwa Nastawna Adjusting Slide Verstellschieber Curseur De Reglage 1
23 1602026057 Uchwyt Wyłącznika CZARNY Switch Handle BLACK Schaltergriff SCHWARZ Poignee D’interrupteur NOIR 1
25 1600508009 Pokrywa Obudowy ZIELONY Housing Cover GREEN Gehäusedeckel GRUEN Couvercle De Carter VERT 1
26 1600502020 TULEJA GUMOWA Rubber Bushing Gummibuchse Douille Caoutchouc 1
27 1600206025 PIERŚCIEŃ GUMOWY Rubber Ring Gummiring Bague En Caoutchouc 1
28 1605805061 Kołnierz Łożyskowy Bearing Flange Lagerflansch Flasque De Palier 1
29 1601328005 Pierścień Kier. Powietrza Air-Deflector Ring Luftleitring Deflecteur D’air 1
32 1603523110 Trzpień Ścierający M14, SW17 Grinding Spindle M14, SW17 Schleifspindel M14, SW17 Broche De Rectifieuse M14, SW17 1
35 1600136012 Podkładka Regulacyjna 0,1 MM GRUBY Shim 0,1 MM THICK Ausgleichscheibe 0,1 MM DICK Rondelle De Compensation 0,1 MM ÉPAIS 1
1600136010 Podkładka Regulacyjna 0,2 MM GRUBY Shim 0,2 MM THICK Ausgleichscheibe 0,2 MM DICK Rondelle De Compensation 0,2 MM ÉPAIS 1
1600136011 Podkładka Regulacyjna 0,3 MM GRUBY Shim 0,3 MM THICK Ausgleichscheibe 0,3 MM DICK Rondelle De Compensation 0,3 MM ÉPAIS 1
36 1600150011 PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Spring Washer Federscheibe Rondelle Elastique 1
38 1606333606 Koło Talerzowe Z=36 Crown Gear Z=36 Tellerrad Z=36 Couronne D’angle Z=36 1
39 1604652013 SPRĘŻYNA SPIRALNA Spiral Spring Spiralfeder Ressort Spiral 2
40 2916660009 Pierścień Zabezpieczajacy DIN 472-25x1,2MM Spring retaining ring DIN 472-25x1,2MM Sicherungsring DIN 472-25x1,2MM Anneau de retenue DIN 472-25x1,2MM 1
43 1606333605 KOŁO ZĘBATE STOŻKOWE Z=11 Bevel Gear Z=11 Kegelrad Z=11 Roue Conique Z=11 1
45 1603300016 NAKRĘTKA SZEŚCIOKĄTNA M7, SW10 Hex Nut M7, SW10 Sechskantmutter M7, SW10 Ecrou Hex M7, SW10 1
47 2910211018 Wkręt Do Blach DIN 7971-ST3,9x13-F Tapping Screw DIN 7971-ST3,9x13-F Blechschraube DIN 7971-ST3,9x13-F Vis à Tôle DIN 7971-ST3,9x13-F 1
48 2910211005 Wkręt Do Blach DIN 7971-ST2,9x9,5-F Tapping Screw DIN 7971-ST2,9x9,5-F Blechschraube DIN 7971-ST2,9x9,5-F Vis à Tôle DIN 7971-ST2,9x9,5-F 4
49 2912401420 Wkręt Do Blach DIN7981-ST3,9x19-F-Z Tapping Screw DIN7981-ST3,9x19-F-Z Blechschraube DIN7981-ST3,9x19-F-Z Vis à Tôle DIN7981-ST3,9x19-F-Z 4
50 2912401420 Wkręt Do Blach DIN7981-ST3,9x19-F-Z Tapping Screw DIN7981-ST3,9x19-F-Z Blechschraube DIN7981-ST3,9x19-F-Z Vis à Tôle DIN7981-ST3,9x19-F-Z 1
51 1607233020 Regulator Prędk. Obrotow. 230V Speed governor 230V Drehzahlregler 230V Regulateur De Vitesse 230V 1
53 1604448015 PRZEWÓD ŁĄCZĄCY Connecting Cable Verbindungsleitung Cable De Connexion 1
54 1604448016 PRZEWÓD ŁĄCZĄCY Connecting Cable Verbindungsleitung Cable De Connexion 1
55 2912401420 Wkręt Do Blach DIN7981-ST3,9x19-F-Z Tapping Screw DIN7981-ST3,9x19-F-Z Blechschraube DIN7981-ST3,9x19-F-Z Vis à Tôle DIN7981-ST3,9x19-F-Z 4
104 1600210044 Pierścień Samouszczeln. 4,5x1,0 MM NIEBIESKI O-Ring 4,5x1,0 MM BLUE O-Ring 4,5x1,0 MM BLAU Joint torique 4,5x1,0 MM BLEU 1
650/50/20 1600210039 Pierścień Samouszczeln. 20,35x1,78 MM O-Ring 20,35x1,78 MM O-Ring 20,35x1,78 MM Joint torique 20,35x1,78 MM 1
652/20 2910022197 Śruba Z Łbem Walcowym DIN 84-M 6x16-8.8 Socket head cap screw DIN 84-M 6x16-8.8 Zylinderschraube DIN 84-M 6x16-8.8 Vis à tête cylindrique DIN 84-M 6x16-8.8 1
2910141197 Śr.Z Łb.Okr.O Gnieź.Sześ. DIN 912-M6x16-8.8 Hex Socket Head Cap Screw DIN 912-M6x16-8.8 Innensechskantschraube DIN 912-M6x16-8.8 Vis cyl SixPans Creux CHC DIN 912-M6x16-8.8 1
750/10 2602025067 UCHWYT DODATKOWY M10, Ø32,5x105 MM Auxiliary Handle M10, Ø32,5x105 MM Zusatzhandgriff M10, Ø32,5x105 MM Poignee Auxiliaire M10, Ø32,5x105 MM 1
750/20 1603340040 NAKRĘTKA MOCUJACA M14 Clamping Nut M14 Spannmutter M14 Ecron Tendeur M14 1
750/30 1607950043 KLUCZ DWUCZOPOWY Pin-Type Face-Wrench Zweilochmutterndreher Cle A Ergots 1
750/50 1605703099 Kołnierz Przyjmujący Ø22,2x42 MM Clamping-Flange Ø22,2x42 MM Aufnahmeflansch Ø22,2x42 MM Flasque Ø22,2x42 MM 1
752 1605510117 Kołpak Ochronny Ø 125 MM (5") Protective Cover Ø 125 MM (5") Schutzhaube Ø 125 MM (5") Capot De Protection Ø 125 MM (5") 1
753 1603340027 NAKRĘTKA SZYBKOMOMOCUJĄCA M14, SDS-CLIC Fast Locking Flange M14, SDS-CLIC Schnellspannmutter M14, SDS-CLIC Ecrou De Blocage Rapide M14, SDS-CLIC 1
803 1604010248 Twornik Z Wentylatorem 220-230V Armature With Fan 220-230V Anker Mit Lüfter 220-230V Induit Avec Ventilateur 220-230V 1
805 1607000386 Przewód Zasil. Sieciowy EU 230V 4,15m 2 x 1,0mm H05 RN-F Power supply cord EU 230V 4,15m 2 x 1,0mm H05 RN-F Netzanschlussleitung EU 230V 4,15m 2 x 1,0mm H05 RN-F Câble d alimentation EU 230V 4,15m 2 x 1,0mm H05 RN-F 1
808 1 601 11A 3H3 TABLICZKA ZNAMIONOWA Nameplate Typschild Plaque signalétique 1
810 1607014116 Zestaw Szczotek Węglowych Carbon-Brush Set Kohlebürstensatz Jeu De Balais 1
816 1 600 A00 3G4 Uchwyt Szczotek Brush Holder Bürstenhalter Porte-Balais 2
821 1605806483 OBUDOWA PRZEKŁADNI Gear Housing Getriebegehäuse Carter D’engrenages 1
821/010 1607000253 Przycisk Guzikowy CZARNY Push-Button BLACK Druckknopf SCHWARZ Bouton-Poussoir NOIR 1
838 1607000943 Koło Talerzowe Crown Gear Tellerrad Couronne D’angle 1
841 1600910018 Tuleja Igłowa Ø8xØ12x8 MM Needle bearing Ø8xØ12x8 MM Nadelhülse Ø8xØ12x8 MM Douille à aiguilles Ø8xØ12x8 MM 1

Opinie klientów - Dodaj opinię

Bądź pierwszą osoba, która zrecenzuje ten produkt. Dodaj opinię.

Dostawa i zwrot

Koszt wysyłki na terenie Polski:

Przesyłka kurierska UPS – 13zł
Paczkomaty InPost – 9zł

Zamówienia powyżej 150zł – Darmowa Dostawa! (pod uwagę brana jest ostateczna wartość zamówienia, po uwzględnieniu dodatkowych rabatów)

W przypadku zwrotu całości lub części zamówienia, jeżeli ostateczna wartość zamówienia jest mniejsza niż 150 zł warunki promocji "Darmowa Dostawa" przestają być spełnione a sklep zastrzega sobie prawo do potrącenia kosztów wysyłki pierwotnego zamówienia z należności wobec Klienta.

Termin realizacji:

Zamówienia złożone (i opłacone) przez szybkie płatności PayU czy przelewy bankowe w dni robocze do godziny 8:00 – wysyłane są jeszcze tego samego dnia.

Zamówienia złożone (i opłacone) po godzinie 8:00, w weekendy lub inne dni wolne od pracy – realizowane są następnego dnia roboczego.

Szybki i bezproblemowy zwrot!

Jeśli chcesz zwrócić zakupione obuwie masz na to aż 14 dni! Po prostu spakuj buty i odeślij je do nas bez podania przyczyny. Nie zapomnij o wypełnieniu protokółu zwrotu dołączanego do każdej przesyłki. Zwrot wpłaty otrzymasz w przeciągu max. 5 dni roboczych!

Gwarancja na obuwie

Przez okres 2 lat od daty zakupu, jeśli Twój produkt ma wadę lub jest niezgodny z zamówieniem – poinformuj nas o tym!

Pliki do pobrania

Inne z tej kategorii

Na góre