W czym możemy pomóc ? Napisz do nas... Wyślij
O firmie Kontakt Wyprzedaż Nowości Promocje

Oferta

 Najedź lub kliknij na obrazek aby go powiększyć.

Bosch części zamienne do GWB 10

Zobacz inne produkty marki: MAKITA

Dostępność

Kod producenta: 0601132003

Dodaj opinie     Poleć znajomemu Poleć znajomemu     Zapytaj o produkt Zapytaj o produkt    

Powiadom mnie o zmianie dostępności   Zgłoś błąd w opisie

Części zamienne nowe i używane - prosimy pytać.

Ceny z reguły to koszt (w zależności od stanu technicznego oraz wizualnego) 50%  wartości nowych - części używane -sprawne -sprzedajemy tylko takie, które nadają się do zamontowania.

Na części używane, po montażu w naszym serwisie dajemy 6 miesięczną gwarancję (nie dotyczy elementów naturalnie zużywających się -komutatory,szczotki,uchwyty narzędzia)

 

Poz. Numer katalogowy Opis Description Beschreibung Déscription Ilość
2 2604220502 Stojan 220-230V Field 220-230V Polschuh 220-230V Épanouissement Polaire 220-230V 1
3/60 2606610081 WENTYLATOR Fan Lüfter Ventilateur 1
4 2600390028 Tuleja Spiekana Sintered-Metal Bushing Sinterbuchse Bague En Metal Fritte 1
5 3606333035 Koło Talerzowe Z=36 Crown Gear Z=36 Tellerrad Z=36 Couronne D’angle Z=36 1
6 3606333038 KOŁO ZĘBATE STOŻKOWE Z=18 Bevel Gear Z=18 Kegelrad Z=18 Roue Conique Z=18 1
7 3606317010 KOŁO ZĘBATE CZOŁOWE Z=21 Cylindrical Gear Z=21 Stirnrad Z=21 Roue Cylindrique Z=21 1
8 3606309071 Wał Zębaty Toothed Shaft Zahnwelle Arbre Dentele 1
11 3600905039 Łożysko Kulkowe Zwykłe 9x24x7 MM groove ball bearing 9x24x7 MM Rillenkugellager 9x24x7 MM Roulement A Billes Rigide 9x24x7 MM 1
12 2600500017 Podkładka Cupped Washer Tellerscheibe Rondelle Cuvette 1
13 2600108026 Pierścień Filcowy Felt Washer Filzring Rondelle De Feutre 1
14 2600300047 Tulejka Uszczelniająca Seal Bushing Dichtbuchse Douille D’etancheite 1
15 1900905029 Łożysko Kulkowe Zwykłe 8x22x7 Ball Bearing 8x22x7 Kugellager 8x22x7 Roulement A Billes 8x22x7 1
16 2916660007 Pierścień Zabezpieczajacy DIN 472-22x1MM Spring retaining ring DIN 472-22x1MM Sicherungsring DIN 472-22x1MM Anneau de retenue DIN 472-22x1MM 1
17 1604682003 Wieszak Suspension Loop Aufhängebügel Etrier De Suspension 1
18 2600905032 Łożysko Kulkowe Zwykłe 7x19x6 Ball Bearing 7x19x6 Kugellager 7x19x6 Roulement A Billes 7x19x6 1
19 2915061003 NAKRĘTKA SZEŚCIOKĄTNA DIN 985-M 5-8-A Hex Nut DIN 985-M 5-8-A Sechskantmutter DIN 985-M 5-8-A Ecrou Hex DIN 985-M 5-8-A 1
19/1 2916640004 Pierścień Zabezpieczajacy DIN 471-7x0,8-FST Spring retaining ring DIN 471-7x0,8-FST Sicherungsring DIN 471-7x0,8-FST Anneau de retenue DIN 471-7x0,8-FST 1
20 2916660005 Pierścień Zabezpieczajacy DIN 472-19x1MM Spring retaining ring DIN 472-19x1MM Sicherungsring DIN 472-19x1MM Anneau de retenue DIN 472-19x1MM 1
21 3600508008 Korek Plug Verschlussstopfen Bouchon 1
22 3600205001 Pierścień Filcowy Felt Washer Filzring Rondelle De Feutre 1
23 3600500000 Pierścień Osłaniający Cover Ring Abdeckring Anneau De Recouvrement 1
24 2910021128 Śruba Z Łbem Walcowym DIN 84-AM4x18-8.8 Socket head cap screw DIN 84-AM4x18-8.8 Zylinderschraube DIN 84-AM4x18-8.8 Vis à tête cylindrique DIN 84-AM4x18-8.8 3
25 2916690003 PIERŚCIEŃ SPRĘŻYSTY DIN 128-A4-FST Spring Lock Washer DIN 128-A4-FST Federring DIN 128-A4-FST Rondelle élastique DIN 128-A4-FST 3
26 2910141140 Śr.Z Łb.Okr.O Gnieź.Sześ. DIN 912-M 4x45-8.8 Hex Socket Head Cap Screw DIN 912-M 4x45-8.8 Innensechskantschraube DIN 912-M 4x45-8.8 Vis cyl SixPans Creux CHC DIN 912-M 4x45-8.8 2
27 2910141122 Śr.Z Łb.Okr.O Gnieź.Sześ. DIN 912-M 4x12-8.8 Hex Socket Head Cap Screw DIN 912-M 4x12-8.8 Innensechskantschraube DIN 912-M 4x12-8.8 Vis cyl SixPans Creux CHC DIN 912-M 4x12-8.8 1
28 2600100607 Podkładka Regulacyjna 0,3 MM Shim 0,3 MM Ausgleichscheibe 0,3 MM Rondelle De Compensation 0,3 MM 2
29 3600300014 Tuleja Spiekana Sintered-Metal Bushing Sinterbuchse Bague En Metal Fritte 3
30 3603100023 Zaślepka Plug Stopfen Bouchon 1
31 2600101617 Podkładka Regulacyjna 0,3 MM Shim 0,3 MM Ausgleichscheibe 0,3 MM Rondelle De Compensation 0,3 MM 1
32 1600A004HS Uchwyt Szczotek Brush Holder Bürstenhalter Porte-Balais 1
33 2605104351 Pokrywa Obudowy NIEBIESKI Housing Cover BLUE Gehäusedeckel BLAU Couvercle De Carter BLEU 1
34 2910211283 Wkręt Do Blach DIN 7971-B3,9x45 Tapping Screw DIN 7971-B3,9x45 Blechschraube DIN 7971-B3,9x45 Vis à Tôle DIN 7971-B3,9x45 1
35 3601110087 Tabliczka Naklejana Sticker Klebeschild Etiquette Adhesive 1
36 2601990004 Dźwignia Zmiany Biegów Control Lever Schalthebel Levier De Commande 1
38 2604448156 PRZEWÓD ŁĄCZĄCY L=113 MM BIAŁY Connecting Cable L=113 MM WHITE Verbindungsleitung L=113 MM WEISS Cable De Connexion L=113 MM BLANC 1
39 2604448163 Przewód Uziemiający Earth Conductor Erdleitung Conducteur De Terre 1
41 3605700067 Kołnierz Łożyskowy Bearing Flange Lagerflansch Flasque De Palier 1
42/7 2607950007 KLUCZ DO UCHWYTU ZĘBATEGO SG2 Chuck Wrench SG2 Bohrfutterschlüssel SG2 Cle De Mandrin SG2 1
49 2600500017 Podkładka Cupped Washer Tellerscheibe Rondelle Cuvette 1
50 2600108026 Pierścień Filcowy Felt Washer Filzring Rondelle De Feutre 1
51 2600300047 Tulejka Uszczelniająca Seal Bushing Dichtbuchse Douille D’etancheite 1
60 2910211021 Wkręt Do Blach DIN 7971-ST3,9x22-F Tapping Screw DIN 7971-ST3,9x22-F Blechschraube DIN 7971-ST3,9x22-F Vis à Tôle DIN 7971-ST3,9x22-F 3
65 3600300014 Tuleja Spiekana Sintered-Metal Bushing Sinterbuchse Bague En Metal Fritte 3
66 3603100023 Zaślepka Plug Stopfen Bouchon 1
67 3601110216 TABLICZKA INFORMACYJNA Reference Plate Hinweisschild Plaquette Indicatrice 1
68 3604445006 PRZEWÓD ŁĄCZĄCY L=91 MM NIEBIESKI Connecting Cable L=91 MM BLUE Verbindungsleitung L=91 MM BLAU Cable De Connexion L=91 MM BLEU 1
69 3604445007 PRZEWÓD ŁĄCZĄCY L=91 MM Connecting Cable L=91 MM Verbindungsleitung L=91 MM Cable De Connexion L=91 MM 1
70 2603230001 Kula NIEBIESKI Ball BLUE Kugel BLAU Bille BLEU 1
71 2601329037 Sprężyna Kontaktowa Contact Spring Kontaktfeder Ressort De Contact 1
95 3601110072 Tabliczka Naklejana Sticker Klebeschild Etiquette Adhesive 1
103 2604652000 SPRĘŻYNA SPIRALNA Spiral Spring Spiralfeder Ressort Spiral 2
104 2916011005 PODKŁADKA DIN 433-3,2-ST 50 Plain Washer DIN 433-3,2-ST 50 Unterlegscheibe DIN 433-3,2-ST 50 Rondelle plate DIN 433-3,2-ST 50 2
105 2601321005 Pałąk Zaciskowy Clamping Saddle Klemmbügel Etrier De Serrage 2
106 2914501011 ŚRUBA KOMBI DIN7985-M3x6-Z1-4.8 Screw and washer assembly DIN7985-M3x6-Z1-4.8 Kombi-Schraube DIN7985-M3x6-Z1-4.8 Vis Avec Rondelle Captive DIN7985-M3x6-Z1-4.8 2
108 2915011003 NAKRĘTKA SZEŚCIOKĄTNA DIN 934-M 3-m-8 Hex Nut DIN 934-M 3-m-8 Sechskantmutter DIN 934-M 3-m-8 Ecrou Hex DIN 934-M 3-m-8 2
109 2910011074 Śruba Z Łbem Walcowym DIN 84-BM3x50-5.8 Socket head cap screw DIN 84-BM3x50-5.8 Zylinderschraube DIN 84-BM3x50-5.8 Vis à tête cylindrique DIN 84-BM3x50-5.8 2
110 2916690001 PIERŚCIEŃ SPRĘŻYSTY A3-FSt Spring Lock Washer A3-FSt Federring A3-FSt Rondelle élastique A3-FSt 1
111 2601323016 Uchwyt Szczotek Brush Holder Bürstenhalter Porte-Balais 2
112 2916021007 PODKŁADKA Ø 2,6 MM-ST Plain Washer Ø 2,6 MM-ST Unterlegscheibe Ø 2,6 MM-ST Rondelle plate Ø 2,6 MM-ST 4
113 2915051103 NAKRĘTKA SZEŚCIOKĄTNA DIN 439-BM 3 Hex Nut DIN 439-BM 3 Sechskantmutter DIN 439-BM 3 Ecrou Hex DIN 439-BM 3 1
114 2600100699 Podkładka Regulacyjna Shim Ausgleichscheibe Rondelle De Compensation 1
115 2600150002 Podkładka Regulacyjna Shim Ausgleichscheibe Rondelle De Compensation 1
116 1900905015 Łożysko Kulkowe Zwykłe 625-2Z DIN 625 groove ball bearing 625-2Z DIN 625 Rillenkugellager 625-2Z DIN 625 Roulement A Billes Rigide 625-2Z DIN 625 1
117 2600100612 Podkładka Regulacyjna 0,3 MM Shim 0,3 MM Ausgleichscheibe 0,3 MM Rondelle De Compensation 0,3 MM 1
118 2600113019 Pierścień Uszczelniający Seal ring Dichtring joint d’étanchéité 1
119 2604010830 Twornik 230V Armature 230V Anker 230V Induit 230V 1
120 2601322002 Część Izolowana Insulating Part Isolierteil Piece Isolante 1
122 2607200045 Wyłącznik Switch Schalter Commutateur 1
123 2910771048 WKRĘT Z ŁBEM STOŻK. PŁAS. M 3x6 DIN 963-5.8 Countersunk-Head Screw M 3x6 DIN 963-5.8 Senkschraube M 3x6 DIN 963-5.8 Vis à tête fraisée M 3x6 DIN 963-5.8 1
125 2600707059 Końcówka Ø6,9 MM Grommet Ø6,9 MM Tülle Ø6,9 MM Manchon Ø6,9 MM 1
2600707061 Końcówka Ø8,8 MM Grommet Ø8,8 MM Tülle Ø8,8 MM Manchon Ø8,8 MM 1
126 2601035005 UCHWYT PRZEWODU Cable Clip Leitungshalter Support De Cable 1
127 2910211011 Wkręt Do Blach DIN 7971-BZ3,5x13 Tapping Screw DIN 7971-BZ3,5x13 Blechschraube DIN 7971-BZ3,5x13 Vis à Tôle DIN 7971-BZ3,5x13 2
128 2917170554 Nit Rurkowy A2,5x0,3x4DIN7340-MS Tubular rivet A2,5x0,3x4DIN7340-MS Rohrniet A2,5x0,3x4DIN7340-MS Rivet Tubulaire A2,5x0,3x4DIN7340-MS 4
129 2607329048 Filtr Przeciwzakłóceniowy Suppression Filter Entstörfilter Filtre D’antiparasitage 1
130 2601301002 Zacisk Mocujący Fastening Clamp Befestigungsschelle Collier De Fixation 1
131 2603527004 Śruba Z Łbem Sześciokątn. Hex Screw Sechskantschraube Vis Tête Hexagonale 2
132 2604490005 ZACISK PRZYŁĄCZENIOWY connecting terminal Anschlussklemme Borne 4
133 2603410009 Śruba Z Łbem Walcowym Socket head cap screw Zylinderschraube Vis à tête cylindrique 8
135 3600508023 Pokrywa Obudowy NIEBIESKI Housing Cover BLUE Gehäusedeckel BLAU Couvercle De Carter BLEU 1
136 2910501084 WKRĘT Z ŁBEM STOŻK. PŁAS. DIN 63-AM3,5x8-5.8 Countersunk-Head Screw DIN 63-AM3,5x8-5.8 Senkschraube DIN 63-AM3,5x8-5.8 Vis à tête fraisée DIN 63-AM3,5x8-5.8 2
138 3601007011 Tabliczka Naklejana Sticker Klebeschild Etiquette Adhesive 2
140 3603133000 NITOKOŁEK Grooved Nail Kerbnagel Clou Cannele 2
142 2601099015 UCHWYT PRZEWODU Cable Clip Leitungshalter Support De Cable 2
143 2604411061 PRZEWÓD ELEKTRYCZNY Cable Elektr Leitung Cable 4
147 2603123013 Trzpień Trzymający Retaining Pin Haltebolzen Axe D’arret 4
160 2603349039 Nakrętka Wciskana Press-In Nut Einpressmutter Ecrou Noye 2
161 2603349038 Nakrętka Wciskana Press-In Nut Einpressmutter Ecrou Noye 1
801 3607031170 OBUDOWA PRZEKŁADNI Gear Housing Getriebegehäuse Carter D’engrenages 1
802 3607031169 Kołnierz Łożyskowy Bearing Flange Lagerflansch Flasque De Palier 1
803 3604010068 Twornik 220-230V Armature 220-230V Anker 220-230V Induit 220-230V 1
805 1607000227 Przewód Zasil. Sieciowy EU 4,15m 2 x 1,0mm H07 RN-F Power supply cord EU 4,15m 2 x 1,0mm H07 RN-F Netzanschlussleitung EU 4,15m 2 x 1,0mm H07 RN-F Câble d alimentation EU 4,15m 2 x 1,0mm H07 RN-F 1
807 3607220033 Silnik Przybudówkowy 230V Un. Flange-Mtd. Motor 230V Anbaumotor 230V Moteur A Bride Universel 230V 1
808 160111A3H3 TABLICZKA ZNAMIONOWA Nameplate Typschild Plaque signalétique 1
810 2604320905 Zestaw Szczotek Węglowych Carbon-Brush Set Kohlebürstensatz Jeu De Balais 1
811 2605108032 Kadłub Silnika NIEBIESKI Motor Housing BLUE Motorgehäuse BLAU Carter De Moteur BLEU 1
818 1603429002 Śruba Z Łbem Walcowym M3,5x7 MM Socket head cap screw M3,5x7 MM Zylinderschraube M3,5x7 MM Vis à tête cylindrique M3,5x7 MM 2
832/90 1604652013 SPRĘŻYNA SPIRALNA Spiral Spring Spiralfeder Ressort Spiral 2
832/100 160701417J Zestaw Szczotek Węglowych Carbon-Brush Set Kohlebürstensatz Jeu De Balais 1
842 3608571007 UCHWYT WIERTARSKI ZĘBATY Key Chuck Zahnkranzbohrfutter Mandrin A Cle 1
850 3605500201 POKRYWA Cover Abdeckkappe Capot 1

Opinie klientów - Dodaj opinię

Bądź pierwszą osoba, która zrecenzuje ten produkt. Dodaj opinię.

Dostawa i zwrot

Koszt wysyłki na terenie Polski:

Przesyłka kurierska UPS – 13zł
Paczkomaty InPost – 9zł

Zamówienia powyżej 150zł – Darmowa Dostawa! (pod uwagę brana jest ostateczna wartość zamówienia, po uwzględnieniu dodatkowych rabatów)

W przypadku zwrotu całości lub części zamówienia, jeżeli ostateczna wartość zamówienia jest mniejsza niż 150 zł warunki promocji "Darmowa Dostawa" przestają być spełnione a sklep zastrzega sobie prawo do potrącenia kosztów wysyłki pierwotnego zamówienia z należności wobec Klienta.

Termin realizacji:

Zamówienia złożone (i opłacone) przez szybkie płatności PayU czy przelewy bankowe w dni robocze do godziny 8:00 – wysyłane są jeszcze tego samego dnia.

Zamówienia złożone (i opłacone) po godzinie 8:00, w weekendy lub inne dni wolne od pracy – realizowane są następnego dnia roboczego.

Szybki i bezproblemowy zwrot!

Jeśli chcesz zwrócić zakupione obuwie masz na to aż 14 dni! Po prostu spakuj buty i odeślij je do nas bez podania przyczyny. Nie zapomnij o wypełnieniu protokółu zwrotu dołączanego do każdej przesyłki. Zwrot wpłaty otrzymasz w przeciągu max. 5 dni roboczych!

Gwarancja na obuwie

Przez okres 2 lat od daty zakupu, jeśli Twój produkt ma wadę lub jest niezgodny z zamówieniem – poinformuj nas o tym!

Pliki do pobrania

Inne z tej kategorii

Na góre