W czym możemy pomóc ? Napisz do nas... Wyślij
O firmie Kontakt Wyprzedaż Nowości Promocje

Oferta

 Najedź lub kliknij na obrazek aby go powiększyć.

Hilti element blokady 345228 do młota TE 706-AVR , TE 706 nr 90

Zobacz inne produkty marki: HILTI

Dostępność

Kod producenta: Hilti 345228

Dodaj opinie     Poleć znajomemu Poleć znajomemu     Zapytaj o produkt Zapytaj o produkt    

Powiadom mnie o zmianie dostępności   Zgłoś błąd w opisie

Hilti zderzak ( blokada) - nowe oryginalne.

Nr katalogowy: 345228

Pozycja na schemacie nr 90

 

Spis części zamiennych do młota 345013 TE 706-AVR

 

Przy zapytaniu o dostępność i cenę prosimy podać pozycję

 

na schemacie lub nr katalogowy części.

 

Pozycja na schemacie Nr katalogowy Nazwa Części
4 345070 Stator assy
5 345071 Rotor assy
8 345375 Supply cord USA/CDN
9 44269 Conductor end B1,8
10 345416 Switch cover TPS assy
11 345495 Switch cover bedruckt TPS
12 345390 Indicator lamp
13 345079 Electronics TPS-M 2
14 345500 Seal FILZ
15 345448 Torx-soc re scr 4x12
16 345397 Selector switch lwr.assy
17 345422 Spring
18 345418 Selector switch upper
19 345306 Cable hanger Schutzleiter assy
20 207960 Torx-soc re scr 4X18
21 234255 Lid 2
22 330179 Protective sleeve DM10
23 234254 Lid 1
24 345447 Grip assy
25 345073 Switch assy.set
28 345405 Stop
29 345124 Motor housing
30 237764 Remform screw 5X45
31 345141 Multi-connector assy
32 345926 Rating plate TE 706-AVR/TPS 120V USA
33 345126 Cooling fan assy
34 345164 Torx-soc ov screw M5x12
35 345127 Ball bearing 8X30X9
36 345168 Toothed gear Z=46
38 345163 Ball bearing 17x47x22,2
39 345135 Eccentric
40 233560 O-ring 58X2,5
41 345445 O-ring 9x2,5
42 345072 Eccentric assy
43 345146 Support strip
44 51090 Circlip 35X1,5
45 234199 Ball bearing 15X35X11
46 345129 Gear housing finpt
47 330445 Plastite screw 45 6X40
48 345158 Rotary shaft seal 14,8x25x7
49 70446 O-ring 34,65X1,78
50 206264 Torx-soc ov screw M5X16
51 71886 Screw plug Service assy
53 345156 Centering bushing
54 345166 Bearing cover assy
55 345157 Spring washer
56 345170 Seal
57 330170 Retaining ring
58 330051 Washer
59 330050 Cover cap
60 330114 Absorber
61 330048 Ring
62 330047 Cap
63 330080 Compression spring 2X40X49,3
64 345225 Spring guide
65 345221 Adapter piece
66 345224 Sealing ring
67 330119 Rotary shaft seal 34X47X9
68 345218 Flange finpt
69 233637 Torx-soc ov screw M6X25 T30
70 345403 Articulating arm front
71 345233 Cage
72 345232 Absorber
73 330046 Pawl
74 345210 Chuck finpt
75 330488 Sealing ring 28X21,2X4,5
76 345074 Ram assy
77 330116 Sealing ring 20,55X28X4,8
78 345211 Washer
79 345209 Absorber
80 345223 Stop
81 345235 Washer
82 330081 Compression spring 2,5x51,5x101
83 345205 Coupling
84 345214 Guide tube
85 345201 Striker piston
86 17955 O-ring 24,99X3,53
87 345151 Drive piston
88 26010 Piston pin
89 330395 Conrod
90 345228 Stop
91 74157 O-ring 24X2
92 234236 Screw plug assy
93 345414 Casing AVR assy
94 345442 Lock button
95 2181 Ball 6 IV
96 330377 Compression spring 0,7X5,2X11,6
97 345441 Setting lever
98 345136 Cover
99 330166 Cap
100 201495 Torx-soc tapt scr M3,5X5,5
101 345148 Partition wall
102 345446 Spring support
103 345420 Compression spring 2,4x12,6x37,84
104 345147 Lid
105 281684 Int hexalob remf scr 6X25
106 345460 Articulating arm hinten assy
107 345481 Slide
108 233548 Hexagon bolt M8X160
109 233627 Snap-lock ring 2
110 345497 Holder
111 345498 Clamping band
112 233547 Snap-lock ring 1
113 233549 Knob assy
115 234296 Chiselling handle
116 345499 Chiselling handle assy
117 345409 Clamping piece right
118 345410 Clamping piece left
119 345084 Setting lever Elektronik TE 706
120 345085 Spring Elektronik TE 706
121 345086 Screw Elektronik TE 706
200 202804 Sticker D 50
200 202805 Sticker D 30
200 202806 Sticker D 15
703 30215 Oil Turmopol 20HD 1L
811 203086 Grease 50 ML
821 234280 Grease 1KG THERMOPL. 2TML
900 59299 Adhesive LOCTITE 222 250CCM
908 271295 Sealant electronics

Opinie klientów - Dodaj opinię

Bądź pierwszą osoba, która zrecenzuje ten produkt. Dodaj opinię.

Dostawa i zwrot

Koszt wysyłki na terenie Polski:

Przesyłka kurierska UPS – 13zł
Paczkomaty InPost – 9zł

Zamówienia powyżej 150zł – Darmowa Dostawa! (pod uwagę brana jest ostateczna wartość zamówienia, po uwzględnieniu dodatkowych rabatów)

W przypadku zwrotu całości lub części zamówienia, jeżeli ostateczna wartość zamówienia jest mniejsza niż 150 zł warunki promocji "Darmowa Dostawa" przestają być spełnione a sklep zastrzega sobie prawo do potrącenia kosztów wysyłki pierwotnego zamówienia z należności wobec Klienta.

Termin realizacji:

Zamówienia złożone (i opłacone) przez szybkie płatności PayU czy przelewy bankowe w dni robocze do godziny 8:00 – wysyłane są jeszcze tego samego dnia.

Zamówienia złożone (i opłacone) po godzinie 8:00, w weekendy lub inne dni wolne od pracy – realizowane są następnego dnia roboczego.

Szybki i bezproblemowy zwrot!

Jeśli chcesz zwrócić zakupione obuwie masz na to aż 14 dni! Po prostu spakuj buty i odeślij je do nas bez podania przyczyny. Nie zapomnij o wypełnieniu protokółu zwrotu dołączanego do każdej przesyłki. Zwrot wpłaty otrzymasz w przeciągu max. 5 dni roboczych!

Gwarancja na obuwie

Przez okres 2 lat od daty zakupu, jeśli Twój produkt ma wadę lub jest niezgodny z zamówieniem – poinformuj nas o tym!

Pliki do pobrania

Inne z tej kategorii

Na góre