W czym możemy pomóc ? Napisz do nas... Wyślij
O firmie Kontakt Wyprzedaż Nowości Promocje

Oferta

 Najedź lub kliknij na obrazek aby go powiększyć.

Bosch korbowód 1612001033 do młotów wyburzeniowych GSH10 GSH11

Zobacz inne produkty marki: BOSCH

Dostępność

Kod producenta: 1612001033

Dodaj opinie     Poleć znajomemu Poleć znajomemu     Zapytaj o produkt Zapytaj o produkt    

Powiadom mnie o zmianie dostępności   Zgłoś błąd w opisie

BOSCH  - korbowód - nowy oryginalny

 

Zastosowanie: GSH 10 C, MH 10 E, DD 610, GSH 11 E, MH 10-SE, BCDH-11, BTI-SH 11 E, MH 10-SE, SPIT 490, SPIT 490, GSH 10 E

 

Pozycja na schemacie nr 70 

 

Poz. Numer katalogowy Opis Ilość
1 1615108091 Kadłub Silnika NIEBIESKI 1
2 160422052J Stojan 230V 1
4 1617200048 Wyłącznik 1
4/10 2910011088 Śruba Z Łbem Walcowym DIN 84-AM3,5x12-5.8 1
6 1610703053 Końcówka Ø9,7-Ø12x89 MM 1
7 1601302018 Zacisk Mocujący 1
9 160111C0U1 Tabliczka Firmy 1
13 2610909310 Łożysko Kulkowe Zwykłe 1
14 1610910089 ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE 1
15 1616610083 WENTYLATOR 1
16 1610499022 TULEJA USTALAJĄCA 1
17 1610590004 PIERŚCIEŃ MOCUJĄCY 1
18 1610119010 Pierścień Zabezpieczajacy 2
19 1615700034 Kołnierz Przyjmujący 1
20 1618597067 Uchwyt Narzędzia 1
21 1610508025 Kołpak Ochronny 1
22 1610499023 Tuleja Ochronna 1
23 1610521011 Tuleja Zderzakowa 1
25 1612300025 ELEMENT BLOKADY 2
26 1610290027 TARCZA WŁĄCZAJĄCA 1
27 2910151246 Śr.Z Łb.Okr.O Gnieź.Sześ. DIN 912-M8x30-10.9 4
28 1614621002 SPRĘŻYNA DOCISKOWA 1
29 1614621003 SPRĘŻYNA DOCISKOWA 1
30 1610210147 Pierścień Samouszczeln. 79,5x2,65 MM 1
31 1610290026 Pierscień Tłumiący 1
34 1610390029 TULEJA DYSTANSOWA 1
35 1615806108 CYLINDER 1
36 1610210127 Pierścień Samouszczeln. 64,0x2,5 MM 1
37 1610210128 Pierścień Samouszczeln. 35,0x3,0 MM 1
38 1615190093 Pokrywa 1
39 1610283030 PIERŚCIEN USZCZELNIAJĄCY DIN 3760-A ,Ø32x42x7x6 MM 1
41 1618710071 IGLICA 1
43 1615808083 POKRYWA ŁOŻYSKA NIEBIESKI 1
54 1610190019 TARCZA STERUJACA 1
55 1610420005 Tuleja Sterownicza 1
56 1618700064 TŁOK 1
57 1618710062 BIJAK 1
70 1612001033 KORBOWÓD 1
71 1613101006 KOŁEK WALCOWY 1
72 1616317045 Koło Zębate Mimośrodu Z=60 1
75 1615132082 Rękojeść CZARNY 1
76 1612026049 Dźwignia Zmiany Biegów 1
77 1612026048 PŁYTKA STERUJĄCA SZARY 1
80 1617233055 Regulator Prędk. Obrotow. 220-240V 1
82 1615510000 Przewodnik Światła 1
84 160202508D UCHWYT DODATKOWY 1
86 2911021267 Śruba Z Łbem Sześciokątn. 1
87 1611316010 Taśma Zawiesz. Z Naciąg. 1
88 1613349017 Chwyt Gwiazdowy M8 CZARNY 1
89 1600A00748 Element Zaciskowy 2
103 1610210122 Pierścień Samouszczeln. 30,0x5,0 MM 2
104 1610210123 Pierścień Samouszczeln. 22,0x11,0 MM 1
111 3610501500 Tuleja Łożyskowa 1
112 3613461500 Pierścień Gwintowany 1
113 1610009007 ROZPÓRKA 2
114 1610210139 Pierścień Samouszczeln. 30,0x2,5 MM 1
115 1610508027 Kołpak Ochronny CZARNY 1
123 1610913013 Wieniec Iglic 2
124/1 1610101608 TARCZA ŁOŻYSKA WZDŁUŻNEGO 1
125 1613435010 Wkręt Soczewkowy Torx 5,5x25 4
126 2910211019 Wkręt Do Blach DIN 7971-ST3,9x16-F 1
127 2914551117 Śruba Zamkn. Mikrohermet. DIN 912-M 5x12-8.8 4
129 1613433001 ŚRUBA KOMBI 6,3x32 4
131 160111C1VG Tabliczka Firmy 1
136 1613490029 Wkręt Soczewkowy Torx M6x30 2
138 1610210130 Pierścień Samouszczeln. 32,0x2,5 MM 1
139 1610108020 Pierścień Filcowy 1
140 1613435010 Wkręt Soczewkowy Torx 5,5x25 4
141 1610290028 PIERŚCIEN USZCZELNIAJĄCY 1
142 1610300063 Tuleja Łożyskowa 1
143 2916540017 Pierścień Sprężysty DIN 7993 A 30 1
144 1610102029 Tarcza Oporowa 1
661 1615430010 Tubka Ze Smarem 30 ML 1
802 1607000C3V MODUŁ SILNIKA 1
803 1614011072 Twornik 220-240V 1
805 1617000723 Przewód Zasil. Sieciowy 1
808 160111A3H3 TABLICZKA ZNAMIONOWA 1
823 1617000403 Wieniec Iglic 1
824 1617000240 Kula DIN 5401-6,5MM-III-ST 1
840 1617000969 KORPUS MECHANIZMU UDARU 1
842 1600A005AF Uchwyt Szczotek 1
842/020 1614336017 UCHWYT SZCZOTKI 2
842/030 1614652004 SPRĘŻYNA SPIRALNA 2
842/050 1617014126 Zestaw Szczotek Węglowych 1
1607000481 Zestaw Szczotek Węglowych 10 x 1 617 014 126 1
842/080 2910611012 Wkręt Do Blach DIN 7981-ST3,5x16-C-H 2
845 1617000418 Pokrywa Obudowy 1
884 160202508E UCHWYT DODATKOWY 1
886 2911011270 Śruba Z Łbem Sześciokątn. DIN 931-M8x130-8.8 1
887 1617000188 Taśma Zawiesz. Z Naciąg. Ø50 MM 1
889 1618040053 Element Zaciskowy 1
890 1610190053 Płytka Ryglująca 1
891 1615430020 Tubka Ze Smarem 225 ML 1
892 1615430002 Tubka Ze Smarem 225 ML 1
893 1615430015 Tubka Ze Smarem 225 ML 1
895 3613344500 PIERŚCIEŃ 1
897 1617000189 KPL. CZĘSCI 1
898 1617000190 KPL. CZĘSCI 1

Opinie klientów - Dodaj opinię

Bądź pierwszą osoba, która zrecenzuje ten produkt. Dodaj opinię.

Dostawa i zwrot

Koszt wysyłki na terenie Polski:

Przesyłka kurierska UPS – 13zł
Paczkomaty InPost – 9zł

Zamówienia powyżej 150zł – Darmowa Dostawa! (pod uwagę brana jest ostateczna wartość zamówienia, po uwzględnieniu dodatkowych rabatów)

W przypadku zwrotu całości lub części zamówienia, jeżeli ostateczna wartość zamówienia jest mniejsza niż 150 zł warunki promocji "Darmowa Dostawa" przestają być spełnione a sklep zastrzega sobie prawo do potrącenia kosztów wysyłki pierwotnego zamówienia z należności wobec Klienta.

Termin realizacji:

Zamówienia złożone (i opłacone) przez szybkie płatności PayU czy przelewy bankowe w dni robocze do godziny 8:00 – wysyłane są jeszcze tego samego dnia.

Zamówienia złożone (i opłacone) po godzinie 8:00, w weekendy lub inne dni wolne od pracy – realizowane są następnego dnia roboczego.

Szybki i bezproblemowy zwrot!

Jeśli chcesz zwrócić zakupione obuwie masz na to aż 14 dni! Po prostu spakuj buty i odeślij je do nas bez podania przyczyny. Nie zapomnij o wypełnieniu protokółu zwrotu dołączanego do każdej przesyłki. Zwrot wpłaty otrzymasz w przeciągu max. 5 dni roboczych!

Gwarancja na obuwie

Przez okres 2 lat od daty zakupu, jeśli Twój produkt ma wadę lub jest niezgodny z zamówieniem – poinformuj nas o tym!

Pliki do pobrania

Inne z tej kategorii

Na góre