W czym możemy pomóc ? Napisz do nas... Wyślij
O firmie Kontakt Wyprzedaż Nowości Promocje

Oferta

 Najedź lub kliknij na obrazek aby go powiększyć.

Hitachi wirnik do szlifierki G23U2 G18SH2 G23SF2

Zobacz inne produkty marki: HITACHI

Dostępność

Kod producenta: 360558E

Dodaj opinie     Poleć znajomemu Poleć znajomemu     Zapytaj o produkt Zapytaj o produkt    

Powiadom mnie o zmianie dostępności   Zgłoś błąd w opisie

Hitachi - wirnik - nowy zamiennik.

 

Zastosowanie do dużych szlifierek: G23U2 G18SH2 G23SF2

 

Nr katalogowy: 360558E oryginalnego wirnika

 

Poniżej spis pozostałych części do wyżej wymienionych narzędzi.

 

Przy zapytaniu o dostępność i cenę prosimy podać

 

pozycję na schemacie lub nr katalogowy części.

 

 G23U2

 

Pozycja na shcmeacie Nr katalogowy Opis Ilość
1 315-636 SEAL LOCK SCREW (W/SP.WASHER)M5X14 (BLACK) 2
2 301-654 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D5X35 4
3 306-888 PUSHING BUTTON 1
4 320-219 SPRING 1
5 320-217 GEAR COVER ASS'Y 1
6 320-226 SPECIAL NUT M10 1
7 320-225 PINION 1
8 320-221 SEAL WASHER 1
9 320-222 FELT PACKING 1
10 630-1DD BALL BEARING 6301DDCMPS2L 1
11 994-208 RUBBER RING (B) 1
12 320-220 BEARING COVER (A) 1
13 360-558E ARMATURE 220V-240V 1
14 320-215 FAN GUIDE 1
15 961-501 HEX. HD. TAPPING SCREW D5X60 2
16 340-501E STATOR 220V-230V 1
16 340-501F STATOR 240V 1
17 937-981 SIDE HANDLE FOR M14 1
18 939-542 RETAINING RING FOR D12 SHAFT (10 PCS.) 1
19 320-224 GEAR 1
20 949-236 MACHINE SCREW M5X10 (10 PCS.) 2
21 320-229 BEARING COVER (B) 1
22 630-2DD BALL BEARING 6302DDCMPS2L 1
23 990-852 FELT PACKING (B) 1
24 320-234 SPINDLE 1
25 320-228 SEAL PLATE 1
26 320-227 PACKING GLAND 1
27 994-192 HEX. SOCKET HD. BOLT (W/FLANGE) M5X16 4
28 306-887 BOLT M8X22 1
29 306-120 WHEEL GUARD ASS'Y 1
30 937-907Z WHEEL WASHER (A) 1
30 937-908Z WHEEL WASHER (B) 1
31 316-825 D. C. WHEELS 230MM A24R (25 PCS.) 1
32 937-909Z WHEEL NUT M14X2 1
33 320-218 O-RING 1
34 306-890 LOCK PIN 1
35 320-223 GEAR AND PINION ASS'Y 1
36 320-216 DUST SEAL 1
37 600-0VV BALL BEARING 6000VVCMPS2L 1
38 320-244 BEARING BUSHING 1
39 320-214 HOUSING ASS'Y 1
40   NAME PLATE 1
41 320-232 BRUSH COVER 2
42 305-812 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X16 (BLACK) 2
43 999-061 CARBON BRUSH 7X17X22.5 (1 PAIR) 1
43 999-089 CARBON BRUSH (AUTO STOP TYPE) (1 PAIR) 1
44 320-231 HANDLE (B) 1
45 305-812 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X16 (BLACK) 4
46 305-812 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X16 (BLACK) 2
47   HITACHI LABEL 1
48 320-233 BRUSH HOLDER 2
49 320-245 SPRING 2
50 320-236 RESISTOR 1
51 320-235 SWITCH (2P PILLAR TYPE) W/SAFETY LOCK 1
51 320-371 SWITCH (2P PILLAR TYPE) W/SAFETY LOCK 1
52 960-266 CORD CLIP 1
53 984-750 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X16 2
54 320-230 HANDLE (A) 1
55 981-373 TUBE (D) 2
56 940-778 CORD ARMOR D10.7 1
56 958-049 CORD ARMOR D8.2 1
57 500-247Z CORD 1
57 500-248Z CORD 1
57 500-439Z CORD 1

 

 G23SF2

 

Pozycja na schemacie     

Nr katalogowy Opis Ilość
1 315-636 SEAL LOCK SCREW (W/SP.WASHER)M5X14(BLACK) 2
2 301-654 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D5X35 4
3 306-888 PUSHING BUTTON 1
4 320-219 SPRING 1
5 320-217 GEAR COVER ASS'Y 1
6 320-226 SPECIAL NUT M10 1
7 320-225 PINION 1
8 320-221 SEAL WASHER 1
9 320-222 FELT PACKING 1
10 630-1DD BALL BEARING 6301DDCMPS2L 1
11 994-208 RUBBER RING (B) 1
12 320-220 BEARING COVER (A) 1
13 360-558C ARMATURE 110V 1
13 360-558E ARMATURE 220V-240V 1
14 320-215 FAN GUIDE 1
15 961-501 HEX. HD. TAPPING SCREW D5X60 2
16 340-501C STATOR 110V 1
16 340-501E STATOR 220V-230V 1
16 340-501F STATOR 240V 1
17 937-981 SIDE HANDLE FOR M14 1
18 939-542 RETAINING RING FOR D12 SHAFT (10 PCS.) 1
19 320-224 GEAR 1
20 949-236 MACHINE SCREW M5X10 (10 PCS.) 2
21 320-229 BEARING COVER (B) 1
22 630-2DD BALL BEARING 6302DDCMPS2L 1
23 990-852 FELT PACKING (B) 1
24 320-234 SPINDLE 1
25 320-228 SEAL PLATE 1
26 320-227 PACKING GLAND 1
27 994-192 HEX. SOCKET HD. BOLT (W/FLANGE) M5X16 4
28 306-887 BOLT M8X22 1
29 306-120 WHEEL GUARD ASS'Y 1
30 937-907Z WHEEL WASHER (A) 1
30 310-337 SUPER WASHER 1
30 937-908Z WHEEL WASHER (B) 1
31 316-825 D. C. WHEELS 230MM A24R (25 PCS.) 1
32 937-909Z WHEEL NUT M14X2 1
33 320-218 O-RING 1
34 306-890 LOCK PIN 1
35 320-223 GEAR AND PINION ASS'Y 1
36 320-216 DUST SEAL 1
37 600-0VV BALL BEARING 6000VVCMPS2L 1
38 320-244 BEARING BUSHING 1
39 320-214 HOUSING ASS'Y 1
40   NAME PLATE 1
41 320-232 BRUSH COVER 2
42 305-812 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X16 (BLACK) 2
43 999-061 CARBON BRUSH 7X17X22.5 (1 PAIR) 1
43 999-089 CARBON BRUSH (AUTO STOP TYPE) (1 PAIR) 1
44 320-231 HANDLE (B) 1
45 305-812 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X16 (BLACK) 4
46 305-812 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X16 (BLACK) 2
47   HITACHI LABEL 1
48 320-233 BRUSH HOLDER 2
49 320-245 SPRING 2
50 320-238 SWITCH (2P PILLAR TYPE) W/SAFETY LOCK 1
50 320-239 SWITCH (2P PILLAR TYPE) W/SAFETY LOCK 1
51 960-266 CORD CLIP 1
52 984-750 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X16 2
53 320-230 HANDLE (A) 1
54 981-373 TUBE (D) 2
55 940-778 CORD ARMOR D10.7 1
55 958-049 CORD ARMOR D8.2 1
56 500-247Z CORD 1
56 500-245Z CORD 1
56 500-439Z CORD 1
56 500-450Z CORD 1
56 500-246Z CORD 1
56 500-438Z CORD 1

 

 

 

G18SH2

 

Pozycja na schemacie Nr katalogowy Opis Ilość
1 315-636 SEAL LOCK SCREW (W/SP.WASHER)M5X14(BLACK) 2
2 301-654 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D5X35 4
3 306-888 PUSHING BUTTON 1
4 320-219 SPRING 1
5 320-217 GEAR COVER ASS'Y 1
6 320-226 SPECIAL NUT M10 1
7 320-243 PINION 1
8 320-221 SEAL WASHER 1
9 320-222 FELT PACKING 1
10 630-1DD BALL BEARING 6301DDCMPS2L 1
11 994-208 RUBBER RING (B) 1
12 320-220 BEARING COVER (A) 1
13 360-558E ARMATURE 220V-240V 1
14 320-215 FAN GUIDE 1
15 961-501 HEX. HD. TAPPING SCREW D5X60 2
16 340-501E STATOR 220V-230V 1
17 937-981 SIDE HANDLE FOR M14 1
18 939-542 RETAINING RING FOR D12 SHAFT (10 PCS.) 1
19 320-242 GEAR 1
20 949-236 MACHINE SCREW M5X10 (10 PCS.) 2
21 320-229 BEARING COVER (B) 1
22 630-2DD BALL BEARING 6302DDCMPS2L 1
23 990-852 FELT PACKING (B) 1
24 320-234 SPINDLE 1
25 320-228 SEAL PLATE 1
26 320-227 PACKING GLAND 1
27 994-192 HEX. SOCKET HD. BOLT (W/FLANGE) M5X16 4
28 306-887 BOLT M8X22 1
29 306-124 WHEEL GUARD ASS'Y 1
30 937-907Z WHEEL WASHER (A) 1
31 316-824 D. C. WHEELS 180MM A24R (25 PCS.) 1
32 937-909Z WHEEL NUT M14X2 1
33 320-218 O-RING 1
34 306-890 LOCK PIN 1
35 320-241 GEAR ASS'Y 1
36 320-216 DUST SEAL 1
37 600-0VV BALL BEARING 6000VVCMPS2L 1
38 320-244 BEARING BUSHING 1
39 320-214 HOUSING ASS'Y 1
40   NAME PLATE 1
41 320-232 BRUSH COVER 2
42 305-812 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X16 (BLACK) 2
43 999-089 CARBON BRUSH (AUTO STOP TYPE) (1 PAIR) 1
43 999-061 CARBON BRUSH 7X17X22.5 (1 PAIR) 1
44 320-231 HANDLE (B) 1
45 305-812 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X16 (BLACK) 4
46 305-812 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X16 (BLACK) 2
47   HITACHI LABEL 1
48 320-233 BRUSH HOLDER 2
49 320-245 SPRING 2
50 320-239 SWITCH (2P PILLAR TYPE) W/SAFETY LOCK 1
51 960-266 CORD CLIP 1
52 984-750 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X16 2
53 320-230 HANDLE (A) 1
54 981-373 TUBE (D) 2
55 940-778 CORD ARMOR D10.7 1
56 500-214Z CORD 1
56 500-247Z CORD 1

Opinie klientów - Dodaj opinię

Bądź pierwszą osoba, która zrecenzuje ten produkt. Dodaj opinię.

Dostawa i zwrot

Koszt wysyłki na terenie Polski:

Przesyłka kurierska UPS – 13zł
Paczkomaty InPost – 9zł

Zamówienia powyżej 150zł – Darmowa Dostawa! (pod uwagę brana jest ostateczna wartość zamówienia, po uwzględnieniu dodatkowych rabatów)

W przypadku zwrotu całości lub części zamówienia, jeżeli ostateczna wartość zamówienia jest mniejsza niż 150 zł warunki promocji "Darmowa Dostawa" przestają być spełnione a sklep zastrzega sobie prawo do potrącenia kosztów wysyłki pierwotnego zamówienia z należności wobec Klienta.

Termin realizacji:

Zamówienia złożone (i opłacone) przez szybkie płatności PayU czy przelewy bankowe w dni robocze do godziny 8:00 – wysyłane są jeszcze tego samego dnia.

Zamówienia złożone (i opłacone) po godzinie 8:00, w weekendy lub inne dni wolne od pracy – realizowane są następnego dnia roboczego.

Szybki i bezproblemowy zwrot!

Jeśli chcesz zwrócić zakupione obuwie masz na to aż 14 dni! Po prostu spakuj buty i odeślij je do nas bez podania przyczyny. Nie zapomnij o wypełnieniu protokółu zwrotu dołączanego do każdej przesyłki. Zwrot wpłaty otrzymasz w przeciągu max. 5 dni roboczych!

Gwarancja na obuwie

Przez okres 2 lat od daty zakupu, jeśli Twój produkt ma wadę lub jest niezgodny z zamówieniem – poinformuj nas o tym!

Pliki do pobrania

Inne z tej kategorii

Na góre