W czym możemy pomóc ? Napisz do nas... Wyślij
O firmie Kontakt Wyprzedaż Nowości Promocje

Oferta

 Najedź lub kliknij na obrazek aby go powiększyć.

Hilti szczotkotrzymacz do młota udarowego TE 905

Zobacz inne produkty marki: HILTI

Dostępność

Kod producenta: 206242

Dodaj opinie     Poleć znajomemu Poleć znajomemu     Zapytaj o produkt Zapytaj o produkt    

Powiadom mnie o zmianie dostępności   Zgłoś błąd w opisie

Hilti - szczototrzymacz  do młota Hilti TE 905 , TE905 AVR 

Pozycja na schemacie nr 6 

Numer katalogowy : 206242

 

Spis pozostałych części zamiennych do młota 234137 TE 905

 

Przy zapytaniu o dostępność i cenę prosimy podać pozycję

na schemacie lub nr katalogowy części.

 

Pozycja na schemacie Nr katalogowy Nazwa Części
4   stojan 
5   wirnik 
6 206242 brush holder 100V/115V assy
7 234213 electronics 100V/120V assy
8 330179 protective sleeve DM10
9 233636 supply cord USA/CDN
10 234041 sealing ring
11 234042 cover
12 234040 lid
13 233637 torx-rec ov screw M6X25 10.9
14 234156 torx-soc cap screw M8X25
16 234158 torx-rec ov screw M5X40-8.8
17 234159 torx-soc cap screw M4X8
18 207960 torx-soc re scr 4X18
19 72432 recess tapping screw ST3,9X16
20 234166 chiselling handle assy
21 233549 knob assy
25 233548 hexagon bolt M8X160
26 233547 snap-lock ring 1
29 234197 o-ring 42X2,5
30 234025 motor housing
31 234104 insulating washer
32 234201 housing assy
33 250740 ball bearing
34 234203 cooling fan
35 206035 plastite screw 45 5X60
36 234080 insulation
37 206240 carbon brush 7x12,5x26 100V-120V AO
38 206241 carbon brush 7x12,5x26 100V-120V AO
39 234067 housing endcap
40 206145 o-ring 21,3X2,4
42 234199 ball bearing 15X35X11
43 51090 circlip 35X1,5
44 234126 rotary shaft seal BAUM2X7-18X30X7
45 234255 lid 2
46 234254 lid 1
47 234094 cover
48 233628 terminal block TYP1000/3DS
50 17904 switch
51 234239 chuck
52 234225 ram
53 234059 cap
54 234237 sleeve
55 234061 cover
57 234063 absorber ring
58 234238 lock
59 234019 retaining ring
60 234194 washer
61 234058 compression spring
62 234026 ball 15 III
63 234235 sealing ring
64 234236 screw plug assy
65 234257 grip
66 234089 adaptor
67 206048 plastite screw 45 6X40
68 233639 spall guard
70 234226 flange
71 234014 guide tube assy
73 234273 eccentric
74 72423 circlip J62X2
75 74143 circlip 30X1,5
76 234033 striker piston
77 234195 retaining ring
78 234043 supporting washer
79 234044 feather key A5X5X20
80 234047 compression spring 4,5X51X46,94
81 234049 supporting washer
82 234050 retaining ring RW45X2.5
83 234051 compression spring 2,6X51,6X67,2
85 234285 drive piston
86 234284 conrod
87 13772 o-ring 31,34X3,53
88 234031 ball bearing 30X62X23,8
89 234066 bushing
90 234001 flange
91 234013 absorber ring assy
92 234193 washer
93 234196 o-ring 42X6
94 234109 bushing
95 234045 o-ring 90X3
96 234282 piston pin
97 70123 roller
98 234157 bushing
101 234012 absorber assy
102 234129 ball bearing 12X32X14
103 70416 circlip 12X1
104 71468 circlip 32X1,2
105 234007 toothed gear
106 234271 sear
107 234112 detent ring
108 234008 toothed gear
109 234030 ball bearing 20X47X20,6
110 74157 o-ring 24X2
111 234272 adaptor piece
112 234054 o-ring 53X2
114 234111 grip moulding
115 72417 conductor end
116 233557 flexible conductor AWG16 assy
117 202264 torx-soc pl scr 45 3X12
118 234276 insulating tube 4.0X70
120 234175 rating plate TE 905 120V USA
121 234110 stop
122 234198 retaining ring SB 57
123 234202 plate
124 234206 sleeve
125 234205 sleeve
126 234207 retaining ring SB60
127 234204 chiselling handle clamp
128 208268 circlip 6X0,7
129 234210 clevis pin
130 234208 chiselling handle clamp assy
131 8120 circlip 14X1
132 234227 compression spring
133 51113 circlip 18X1,2
134 234297 grip unit
135 4679 hex skt set screw M6X8 MK
136 201495 torx-soc tapt scr M3,5X5,5
137 234200 flexible conductor assy
150 234283 drive piston assy
703 30215 oil TURMOPO.20HD 1L
811 203086 grease dispenser 50 ML
821 234280 grease 1KG THERMOPL. 2TML
900 59299 loctite 222 250CCM

Opinie klientów - Dodaj opinię

Bądź pierwszą osoba, która zrecenzuje ten produkt. Dodaj opinię.

Dostawa i zwrot

Koszt wysyłki na terenie Polski:

Przesyłka kurierska UPS – 13zł
Paczkomaty InPost – 9zł

Zamówienia powyżej 150zł – Darmowa Dostawa! (pod uwagę brana jest ostateczna wartość zamówienia, po uwzględnieniu dodatkowych rabatów)

W przypadku zwrotu całości lub części zamówienia, jeżeli ostateczna wartość zamówienia jest mniejsza niż 150 zł warunki promocji "Darmowa Dostawa" przestają być spełnione a sklep zastrzega sobie prawo do potrącenia kosztów wysyłki pierwotnego zamówienia z należności wobec Klienta.

Termin realizacji:

Zamówienia złożone (i opłacone) przez szybkie płatności PayU czy przelewy bankowe w dni robocze do godziny 8:00 – wysyłane są jeszcze tego samego dnia.

Zamówienia złożone (i opłacone) po godzinie 8:00, w weekendy lub inne dni wolne od pracy – realizowane są następnego dnia roboczego.

Szybki i bezproblemowy zwrot!

Jeśli chcesz zwrócić zakupione obuwie masz na to aż 14 dni! Po prostu spakuj buty i odeślij je do nas bez podania przyczyny. Nie zapomnij o wypełnieniu protokółu zwrotu dołączanego do każdej przesyłki. Zwrot wpłaty otrzymasz w przeciągu max. 5 dni roboczych!

Gwarancja na obuwie

Przez okres 2 lat od daty zakupu, jeśli Twój produkt ma wadę lub jest niezgodny z zamówieniem – poinformuj nas o tym!

Pliki do pobrania

Inne z tej kategorii

Na góre