W czym możemy pomóc ? Napisz do nas... Wyślij
O firmie Kontakt Wyprzedaż Nowości Promocje

Oferta

 Najedź lub kliknij na obrazek aby go powiększyć.

Makita wał napędowy 325786-8

Zobacz inne produkty marki: MAKITA

Dostępność

Kod producenta: 325786-8

Dodaj opinie     Poleć znajomemu Poleć znajomemu     Zapytaj o produkt Zapytaj o produkt    

Powiadom mnie o zmianie dostępności   Zgłoś błąd w opisie

Makita - wał napędowy

Nr katalogowy: 325786-8

Zastosowanie do narzędzi Makita : HR2611F, HR2610, HR2610T,HR2611FT

 

HR2611F : 

 

Pozycja

na schemacie         

numer

katalogowy      

Nazwa
1 286288-8 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR2300
2 451533-2 POKRYWA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR2300
3 325813-1 PIERŚCIEŃ 21 do HR2300
4 346177-0 PODKŁADKA do HR2300
5 233916-6 SPRĘŻYNA 21-29 do HR2020/2440/2450/F
6 233989-9 PIERŚCIEŃ SPRĘŻYSTY 14 do HR2300
7 346221-3 PODKŁADKA 16 do HR2300
8 122878-2 RĘKOJEŚĆ do HR2300
(INC. 9-15)
9 346181-9 SPRĘŻYNA ZACZEPOWA do HR2300
10 266349-0 ŚRUBA M8x50 do serii 6319/8414D
11 451539-0 BAZA UCHWYTU BOCZNEGO do HR2300
12 313179-1 SZTYFT PRZYCISKU RĘKOJEŚCI do HR2300
13 451540-5 PRZYCISK BLOKADY RĘKOJEŚCI do HR2300
14 233360-7 SPRĘŻYNA 4 do MT952
15 154935-8 RĘKOJEŚĆ 36 do BDF454
16 140423-1 OBUDOWA PRZEKŁADNI do HR2611FT
17 331890-3 TULEJA do HR2300
18 211294-4 ŁOŻYSKO 6806LLU do HR2300
19 232152-1 SPRĘŻYNA PŁASKA do BJR181
20 325785-0 PRZEŁĄCZNIK do HR2300
21 234147-0 SPRĘŻYNA 5 do HR2300
22 253308-3 PODKŁADKA 6 JN1600/5014NB/
23 213381-5 ORING
24 451529-3 DŹWIGNIA ZMIANY TRYBU PRACY do HR2611FT
25 451530-8 POKRYWA PRZEŁĄCZNIKA TRYBU PRACY do HR2611FT
26 216022-2 KULKA
27 216019-1 KULKA STALOWA
28 140265-3 UCHWYT NARZĘDZIA KPL. do HR2611
29 313149-0 FLANSZA PROWADZĄCA do HR2300
30 227232-6 KOŁO ZĘBATE 51 do HR2300
31 268226-2 SZTYFT 6 do HK1820
32 267414-8 PODKŁADKA PŁASKA 30 do HR2300
33 234148-8 SPRĘŻYNA 31 do HR2300
34 267153-0 PODKŁADKA PŁASKA 30 do HR2300
35 257932-4 PODKŁADKA 30 do HR2300
36 267153-0 PODKŁADKA PŁASKA 30 do HR2300
37 325783-4 TULEJA 9B do HR2611FT
38 325789-2 SWORZEŃ do HR2300
39 325792-3 PODKŁADKA 10 do HR2611FT
40 234149-6 SPRĘŻYNA 20 do HR2611FT
41 325793-1 GNIAZDO O-RINGU do HR2611FT
42 213073-6 O-RING 9 do HR2020/2440/2450/F
43 233979-2 PIERŚCIEŃ SPRĘŻYSTY 28 do HR2300
44 325784-2 BIJAK do HR2300
45 213258-4 ORING
46 310345-1 TŁOK do HR2300
47 346036-8 PŁYTKA PROWADZĄCA do BHR261
48 324215-8 SWORZEŃ TŁOKA do HR2440/50/2020
49 234098-7 SPRĘŻYNA 14 do BHR261
50 211012-0 ŁOŻYSKO
51 ----- WYBIERZ WERSJĘ CZĘŚCI...
52 ----- WYBIERZ WERSJĘ CZĘŚCI...
53 233360-7 SPRĘŻYNA 4 do MT952
54 346176-2 PŁYTKA BLOKUJĄCA do HR2611FT
55 325786-8 WAŁEK do HR2611FT
56 227231-8 KOŁO ZĘBATE 10 do HR2611FT
57 331814-9 KRZYWKA SPRZĘGŁA do HR2611FT
58 219020-5 ŁOŻYSKO 10 do HR2300
59 267234-0 PODKŁADKA 8 do HR2450/40/2020
60 310344-3 KASETA ŁOŻYSKA do HR2300
61 211032-4 ŁOŻYSKO KULKOWE 608ZZ
62 266437-3 ŚRUBA IMBUSOWA M4x16
63 285735-6 USTALACZ ŁÓŻYSKA do HR2300
64 227719-8 KOŁO ZĘBATE 26 do HR2300
65 213728-3 O-RING 68 do BHR261
66 346222-1 PŁYTKA do HR2611FT
67 265353-6 ŚRUBA IMBUSOWA M4x12 do 4340/41/CT/FCT
68 443153-6 WKŁADKA FILCOWA do HR2300
69 ----- WYBIERZ WERSJĘ CZĘŚCI...
70 213407-3 PIERŚCIEŃ GA5000/HR2000.
71 213133-4 (zam.213678-2 TI.93658) USZCZELKA OLEJOWA 12 do HR2810
72 262569-4 TULEJA 9 do HR2300
73 211097-6 ŁOŻYSKO KULKOWE
74 961006-2 ZEGER
75 240121-8 KOŁO WENTYLATORA 65 do HR2300
76 515359-7 WIRNIK do HR2600
(INC. 72-75,77,78)
77 681652-2 (zam.681670-0) PODKŁADKA IZOLACYJNA do JR180/TW0200
78 210023-2 (MMR) ŁOŻYSKO 627DDW
79 267804-5 PODKŁADKA FALISTA 15 do HR2230/2460/70
80 346180-1 ELEMENT UCHWYTU do HR2611FT
81 256246-8 SZTYFT 6 do LS1216L
82 165593-5 PRZECIWWAGA do HR2611FT
83 266361-0 WKRĘT 4x30mm
84 451527-7 DYFUZOR do HR2300
85 626634-7 STOJAN do HR2600
86 451535-8 OBUDOWA SILNIKA do HR2611FT
87 867729-9 HR2611F NAME PLATE
88 819390-8 NAKLEJKA WIERZCHNIA BEZBARWNA NA LOGO do HR2300
89 194074-2 SZCZOTKI WĘGLOWE KPL. CB-325 do 9555NB,9558NB
90 638655-7 UCHWYT SZCZOTEK WĘGLOWYCH do HR2300
91 266556-5 WKRĘT SAMOGWINTUJĄCY 3x12
92 266361-0 WKRĘT 4x30mm
93 867733-8 ETYKIETA NA NR SERYJNY do HR2611F
94 819389-3 NAKLEJKA WIERZCHNIA BEZBARWNA do HR2300
95 682566-8 OSŁONA PRZEWODU 10 do JS1300
96 665890-4 PRZEWÓD ZASILAJĄCY 1.0-2-4.0
97 650625-6 WŁĄCZNIK do HR2300
98 631937-6 OBWÓD LED do HR2611FT
99 687682-1 ZACISK PRZEWODU ZASILAJĄCEGO do JS1000
100 266385-6 ŚRUBA 4x14
101 266326-2 (zam.265995-6) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/953
102 451528-5 UCHWYT do HR2300
103 266326-2 (zam.265995-6) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/953
104 267447-3 PODKŁADKA PŁASKA do 14 HR2300
105 233992-0 PIERŚCIEŃ SPRĘŻYSTY 15 do HR2300
106 267437-6 PODKŁADKA PŁASKA 17 do HR2300
107 424364-2 PODKŁADKA GUMOWA 16 do HR2300
A01 331886-4 OGRANICZNIK GŁĘBOKOŚCI do HR2300
A02 140401-1 PLASTIC CASE COMPLETE
A03 ----- WYBIERZ CZĘŚĆ...
A04 195173-3 POKRYWA PYŁOCHRONNA do HR2600
A05 D-00795 ZESTAW WIERTEŁ SDS-Plus (5szt.)

 

 

 HR2610

pozycja

na schemacie      

numer katalogowy           nazwa
1 286288-8 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR2300
2 451533-2 POKRYWA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR2300
3 325813-1 PIERŚCIEŃ 21 do HR2300
4 346177-0 PODKŁADKA do HR2300
5 233916-6 SPRĘŻYNA 21-29 do HR2020/2440/2450/F
6 233989-9 PIERŚCIEŃ SPRĘŻYSTY 14 do HR2300
7 346221-3 PODKŁADKA 16 do HR2300
8 122878-2 RĘKOJEŚĆ do HR2300
(INC. 9-15)
9 346181-9 SPRĘŻYNA ZACZEPOWA do HR2300
10 266349-0 ŚRUBA M8x50 do serii 6319/8414D
11 451539-0 BAZA UCHWYTU BOCZNEGO do HR2300
12 313179-1 SZTYFT PRZYCISKU RĘKOJEŚCI do HR2300
13 451540-5 PRZYCISK BLOKADY RĘKOJEŚCI do HR2300
14 233360-7 SPRĘŻYNA 4 do MT952
15 154935-8 RĘKOJEŚĆ 36 do BDF454
16 140422-3 OBUDOWA PRZEKŁADNI do HR2610
17 331890-3 TULEJA do HR2300
18 211294-4 ŁOŻYSKO 6806LLU do HR2300
19 232152-1 SPRĘŻYNA PŁASKA do BJR181
20 325785-0 PRZEŁĄCZNIK do HR2300
21 234147-0 SPRĘŻYNA 5 do HR2300
22 253308-3 PODKŁADKA 6 JN1600/5014NB/
23 213381-5 ORING
24 451529-3 DŹWIGNIA ZMIANY TRYBU PRACY do HR2611FT
25 451530-8 POKRYWA PRZEŁĄCZNIKA TRYBU PRACY do HR2611FT
26 216022-2 KULKA
27 216019-1 KULKA STALOWA
28 140264-5 UCHWYT NARZĘDZIA KPL. do HR2300
29 313149-0 FLANSZA PROWADZĄCA do HR2300
30 227232-6 KOŁO ZĘBATE 51 do HR2300
31 268226-2 SZTYFT 6 do HK1820
32 267414-8 PODKŁADKA PŁASKA 30 do HR2300
33 234148-8 SPRĘŻYNA 31 do HR2300
34 267153-0 PODKŁADKA PŁASKA 30 do HR2300
35 257932-4 PODKŁADKA 30 do HR2300
36 267153-0 PODKŁADKA PŁASKA 30 do HR2300
37 325782-6 TULEJA 9A do HR2300
38 325789-2 SWORZEŃ do HR2300
39 325794-9 PIERŚCIEŃ 10A do HR2300
40 424267-0 PIERŚCIEŃ 12 do HR2300
41 325798-1 GNIAZDO O-RINGU do HR2300
42 213073-6 O-RING 9 do HR2020/2440/2450/F
43 233979-2 PIERŚCIEŃ SPRĘŻYSTY 28 do HR2300
44 325784-2 BIJAK do HR2300
45 213258-4 ORING
46 310345-1 TŁOK do HR2300
47 346036-8 PŁYTKA PROWADZĄCA do BHR261
48 324215-8 SWORZEŃ TŁOKA do HR2440/50/2020
49 234098-7 SPRĘŻYNA 14 do BHR261
50 211012-0 ŁOŻYSKO
51 ----- WYBIERZ WERSJĘ CZĘŚCI...
52 ----- WYBIERZ WERSJĘ CZĘŚCI...
53 233360-7 SPRĘŻYNA 4 do MT952
54 346176-2 PŁYTKA BLOKUJĄCA do HR2611FT
55 325786-8 WAŁEK do HR2611FT
56 227231-8 KOŁO ZĘBATE 10 do HR2611FT
57 331814-9 KRZYWKA SPRZĘGŁA do HR2611FT
58 219020-5 ŁOŻYSKO 10 do HR2300
59 267234-0 PODKŁADKA 8 do HR2450/40/2020
60 310344-3 KASETA ŁOŻYSKA do HR2300
61 211032-4 ŁOŻYSKO KULKOWE 608ZZ
62 266437-3 ŚRUBA IMBUSOWA M4x16
63 285735-6 USTALACZ ŁÓŻYSKA do HR2300
64 227719-8 KOŁO ZĘBATE 26 do HR2300
65 213728-3 O-RING 68 do BHR261
68 443153-6 WKŁADKA FILCOWA do HR2300
69 ----- WYBIERZ WERSJĘ CZĘŚCI...
70 213407-3 PIERŚCIEŃ GA5000/HR2000.
71 213133-4 (zam.213678-2 TI.93658) USZCZELKA OLEJOWA 12 do HR2810
72 262569-4 TULEJA 9 do HR2300
73 211097-6 ŁOŻYSKO KULKOWE
74 961006-2 ZEGER
75 240121-8 KOŁO WENTYLATORA 65 do HR2300
76 515359-7 WIRNIK do HR2600
(INC. 72-75,77,78)
77 681652-2 (zam.681670-0) PODKŁADKA IZOLACYJNA do JR180/TW0200
78 210023-2 (MMR) ŁOŻYSKO 627DDW
79 267804-5 PODKŁADKA FALISTA 15 do HR2230/2460/70
83 266361-0 WKRĘT 4x30mm
84 451527-7 DYFUZOR do HR2300
85 626634-7 STOJAN do HR2600
86 451536-6 OBUDOWA SILNIKA do HR2600
87 867699-2 HR2610 NAME PLATE
88 819390-8 NAKLEJKA WIERZCHNIA BEZBARWNA NA LOGO do HR2300
89 194074-2 SZCZOTKI WĘGLOWE KPL. CB-325 do 9555NB,9558NB
90 638655-7 UCHWYT SZCZOTEK WĘGLOWYCH do HR2300
91 266556-5 WKRĘT SAMOGWINTUJĄCY 3x12
92 266361-0 WKRĘT 4x30mm
93 867702-9 ETYKIETA NA NR SERYJNY do HR2610
94 819389-3 NAKLEJKA WIERZCHNIA BEZBARWNA do HR2300
95 682566-8 OSŁONA PRZEWODU 10 do JS1300
96 665890-4 PRZEWÓD ZASILAJĄCY 1.0-2-4.0
97 650625-6 WŁĄCZNIK do HR2300
99 687682-1 ZACISK PRZEWODU ZASILAJĄCEGO do JS1000
100 266385-6 ŚRUBA 4x14
101 266326-2 (zam.265995-6) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/953
102 451528-5 UCHWYT do HR2300
103 266326-2 (zam.265995-6) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/953
104 267447-3 PODKŁADKA PŁASKA do 14 HR2300
105 233992-0 PIERŚCIEŃ SPRĘŻYSTY 15 do HR2300
106 267437-6 PODKŁADKA PŁASKA 17 do HR2300
107 424364-2 PODKŁADKA GUMOWA 16 do HR2300
A01 331886-4 OGRANICZNIK GŁĘBOKOŚCI do HR2300
A02 140402-9 WALIZKA Z TWORZYWA do HR2610
A03 816978-5 HR2610 PLASTIC CASE LABEL

 

 

 

 

 HR2610T

8              

pozycja

na schemacie          

numer katalogowy              nazwa
8 122878-2 RĘKOJEŚĆ do HR2300
(INC. 9-15)
9 346181-9 SPRĘŻYNA ZACZEPOWA do HR2300
10 266349-0 ŚRUBA M8x50 do serii 6319/8414D
11 451539-0 BAZA UCHWYTU BOCZNEGO do HR2300
12 313179-1 SZTYFT PRZYCISKU RĘKOJEŚCI do HR2300
13 451540-5 PRZYCISK BLOKADY RĘKOJEŚCI do HR2300
14 233360-7 SPRĘŻYNA 4 do MT952
15 154935-8 RĘKOJEŚĆ 36 do BDF454
16 140423-1 OBUDOWA PRZEKŁADNI do HR2611FT
17 331890-3 TULEJA do HR2300
18 211294-4 ŁOŻYSKO 6806LLU do HR2300
19 232152-1 SPRĘŻYNA PŁASKA do BJR181
20 325785-0 PRZEŁĄCZNIK do HR2300
21 234147-0 SPRĘŻYNA 5 do HR2300
22 253308-3 PODKŁADKA 6 JN1600/5014NB/
23 213381-5 ORING
24 451529-3 DŹWIGNIA ZMIANY TRYBU PRACY do HR2611FT
25 451530-8 POKRYWA PRZEŁĄCZNIKA TRYBU PRACY do HR2611FT
27 216019-1 KULKA STALOWA
28 140266-1 UCHWYT NARZĘDZIA KPL. do HR2611FT
29 313149-0 FLANSZA PROWADZĄCA do HR2300
30 227232-6 KOŁO ZĘBATE 51 do HR2300
31 268226-2 SZTYFT 6 do HK1820
32 267414-8 PODKŁADKA PŁASKA 30 do HR2300
33 234148-8 SPRĘŻYNA 31 do HR2300
34 267153-0 PODKŁADKA PŁASKA 30 do HR2300
35 257932-4 PODKŁADKA 30 do HR2300
36 267153-0 PODKŁADKA PŁASKA 30 do HR2300
37 325783-4 TULEJA 9B do HR2611FT
38 325791-5 SWORZEŃ do HR2611FT
39 325792-3 PODKŁADKA 10 do HR2611FT
40 234149-6 SPRĘŻYNA 20 do HR2611FT
41 325793-1 GNIAZDO O-RINGU do HR2611FT
42 213073-6 O-RING 9 do HR2020/2440/2450/F
43 233979-2 PIERŚCIEŃ SPRĘŻYSTY 28 do HR2300
44 325784-2 BIJAK do HR2300
45 213258-4 ORING
46 310345-1 TŁOK do HR2300
47 346036-8 PŁYTKA PROWADZĄCA do BHR261
48 324215-8 SWORZEŃ TŁOKA do HR2440/50/2020
49 234098-7 SPRĘŻYNA 14 do BHR261
50 211012-0 ŁOŻYSKO
51 ----- WYBIERZ WERSJĘ CZĘŚCI...
52 ----- WYBIERZ WERSJĘ CZĘŚCI...
53 233360-7 SPRĘŻYNA 4 do MT952
54 346176-2 PŁYTKA BLOKUJĄCA do HR2611FT
55 325786-8 WAŁEK do HR2611FT
56 227231-8 KOŁO ZĘBATE 10 do HR2611FT
57 331814-9 KRZYWKA SPRZĘGŁA do HR2611FT
58 219020-5 ŁOŻYSKO 10 do HR2300
59 267234-0 PODKŁADKA 8 do HR2450/40/2020
60 310344-3 KASETA ŁOŻYSKA do HR2300
61 211032-4 ŁOŻYSKO KULKOWE 608ZZ
62 266437-3 ŚRUBA IMBUSOWA M4x16
63 285735-6 USTALACZ ŁÓŻYSKA do HR2300
64 227719-8 KOŁO ZĘBATE 26 do HR2300
65 213728-3 O-RING 68 do BHR261
66 346222-1 PŁYTKA do HR2611FT
67 265353-6 ŚRUBA IMBUSOWA M4x12 do 4340/41/CT/FCT
68 443153-6 WKŁADKA FILCOWA do HR2300
69 ----- WYBIERZ WERSJĘ CZĘŚCI...
70 213407-3 PIERŚCIEŃ GA5000/HR2000.
71 213133-4 (zam.213678-2 TI.93658) USZCZELKA OLEJOWA 12 do HR2810
72 262569-4 TULEJA 9 do HR2300
73 211097-6 ŁOŻYSKO KULKOWE
74 961006-2 ZEGER
75 240121-8 KOŁO WENTYLATORA 65 do HR2300
76 515359-7 WIRNIK do HR2600
(INC. 72-75,77,78)
77 681652-2 (zam.681670-0) PODKŁADKA IZOLACYJNA do JR180/TW0200
78 210023-2 (MMR) ŁOŻYSKO 627DDW
79 267804-5 PODKŁADKA FALISTA 15 do HR2230/2460/70
80 346180-1 ELEMENT UCHWYTU do HR2611FT
81 256246-8 SZTYFT 6 do LS1216L
82 165593-5 PRZECIWWAGA do HR2611FT
83 266361-0 WKRĘT 4x30mm
84 451527-7 DYFUZOR do HR2300
85 626634-7 STOJAN do HR2600
86 451535-8 OBUDOWA SILNIKA do HR2611FT
87 867747-7 HR2611FT NAME PLATE
88 819390-8 NAKLEJKA WIERZCHNIA BEZBARWNA NA LOGO do HR2300
89 194074-2 SZCZOTKI WĘGLOWE KPL. CB-325 do 9555NB,9558NB
90 638655-7 UCHWYT SZCZOTEK WĘGLOWYCH do HR2300
91 266556-5 WKRĘT SAMOGWINTUJĄCY 3x12
92 266361-0 WKRĘT 4x30mm
93 867751-6 ETYKIETA NA NR SERYJNY do HR2611FT
94 819389-3 NAKLEJKA WIERZCHNIA BEZBARWNA do HR2300
95 682566-8 OSŁONA PRZEWODU 10 do JS1300
96 665890-4 PRZEWÓD ZASILAJĄCY 1.0-2-4.0
97 650625-6 WŁĄCZNIK do HR2300
98 631937-6 OBWÓD LED do HR2611FT
99 687682-1 ZACISK PRZEWODU ZASILAJĄCEGO do JS1000
100 266385-6 ŚRUBA 4x14
101 266326-2 (zam.265995-6) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/953
102 451528-5 UCHWYT do HR2300
103 266326-2 (zam.265995-6) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/953
104 194080-7 UCHWYT WYMIENNY SDS-Plus do HR2450/70T
(INC. 105-121)
105 286263-4 NAKŁADKA 35 do HR2020/2440/2450/F
106 233940-9 SPRĘŻYNA OKRĄGŁA do HR2020/2440/2450
107 418217-5 POKRYWA UCHWYTU WIERTŁA do HR2450T
108 345333-9 BLOKADA do HR2450T
109 216022-2 KULKA
110 345187-4 PODKŁADKA do HR2440/50/2020
111 233916-6 SPRĘŻYNA 21-29 do HR2020/2440/2450/F
112 267279-8 PODKŁADKA 21 do HR2450T
113 324355-2 UCHWYT NARZĘDZIA do HR2450T
114 216013-3 KULKA STALOWA 6 4302C/6702DW
115 231669-1 SPRĘŻYNA 31 do HR2450T
116 345334-7 PIERŚCIEŃ do HR2450T
117 418218-3 POKRYWA PIERŚCIENIA do HR2450T
118 216018-3 (MMR) (zam.216001-0) KULKA STALOWA HP2030
119 345335-5 SPRĘŻYNA LISTKOWA do HR2450T
120 267270-6 PODKŁADKA 24 do HR2450T
121 233924-7 PIERŚCIEŃ SPRĘŻYNUJĄCY 21 do HR2450T
122 267447-3 PODKŁADKA PŁASKA do 14 HR2300
A01 331886-4 OGRANICZNIK GŁĘBOKOŚCI do HR2300
A02 140403-7 WALIZKA PLASTIKOWA do HR2611FT
A03 ----- WYBIERZ CZĘŚĆ...
A04 194079-2 (zam. 193885-2) SAMOZACISKOWY UCHWYT SZYBKOWYMIENNY do HR2450T/70T
A05 195180-6 DUSTCUP SET
A06 D-00795 ZESTAW WIERTEŁ SDS-Plus (5szt.)
     
122878-2                  RĘKOJEŚĆ do HR2300
(INC. 9-15)
9 346181-9 SPRĘŻYNA ZACZEPOWA do HR2300
10 266349-0 ŚRUBA M8x50 do serii 6319/8414D
11 451539-0 BAZA UCHWYTU BOCZNEGO do HR2300
12 313179-1 SZTYFT PRZYCISKU RĘKOJEŚCI do HR2300
13 451540-5 PRZYCISK BLOKADY RĘKOJEŚCI do HR2300
14 233360-7 SPRĘŻYNA 4 do MT952
15 154935-8 RĘKOJEŚĆ 36 do BDF454
16 140422-3 OBUDOWA PRZEKŁADNI do HR2610
17 331890-3 TULEJA do HR2300
18 211294-4 ŁOŻYSKO 6806LLU do HR2300
19 232152-1 SPRĘŻYNA PŁASKA do BJR181
20 325785-0 PRZEŁĄCZNIK do HR2300
21 234147-0 SPRĘŻYNA 5 do HR2300
22 253308-3 PODKŁADKA 6 JN1600/5014NB/
23 213381-5 ORING
24 451529-3 DŹWIGNIA ZMIANY TRYBU PRACY do HR2611FT
25 451530-8 POKRYWA PRZEŁĄCZNIKA TRYBU PRACY do HR2611FT
27 216019-1 KULKA STALOWA
28 140266-1 UCHWYT NARZĘDZIA KPL. do HR2611FT
29 313149-0 FLANSZA PROWADZĄCA do HR2300
30 227232-6 KOŁO ZĘBATE 51 do HR2300
31 268226-2 SZTYFT 6 do HK1820
32 267414-8 PODKŁADKA PŁASKA 30 do HR2300
33 234148-8 SPRĘŻYNA 31 do HR2300
34 267153-0 PODKŁADKA PŁASKA 30 do HR2300
35 257932-4 PODKŁADKA 30 do HR2300
36 267153-0 PODKŁADKA PŁASKA 30 do HR2300
37 325783-4 TULEJA 9B do HR2611FT
38 325791-5 SWORZEŃ do HR2611FT
39 325795-7 PIERŚCIEŃ 10B do HR2611FT
40 424267-0 PIERŚCIEŃ 12 do HR2300
41 325798-1 GNIAZDO O-RINGU do HR2300
42 213073-6 O-RING 9 do HR2020/2440/2450/F
43 233979-2 PIERŚCIEŃ SPRĘŻYSTY 28 do HR2300
44 325784-2 BIJAK do HR2300
45 213258-4 ORING
46 310345-1 TŁOK do HR2300
47 346036-8 PŁYTKA PROWADZĄCA do BHR261
48 324215-8 SWORZEŃ TŁOKA do HR2440/50/2020
49 234098-7 SPRĘŻYNA 14 do BHR261
50 211012-0 ŁOŻYSKO
51 ----- WYBIERZ WERSJĘ CZĘŚCI...
52 ----- WYBIERZ WERSJĘ CZĘŚCI...
53 233360-7 SPRĘŻYNA 4 do MT952
54 346176-2 PŁYTKA BLOKUJĄCA do HR2611FT
55 325786-8 WAŁEK do HR2611FT
56 227231-8 KOŁO ZĘBATE 10 do HR2611FT
57 331814-9 KRZYWKA SPRZĘGŁA do HR2611FT
58 219020-5 ŁOŻYSKO 10 do HR2300
59 267234-0 PODKŁADKA 8 do HR2450/40/2020
60 310344-3 KASETA ŁOŻYSKA do HR2300
61 211032-4 ŁOŻYSKO KULKOWE 608ZZ
62 266437-3 ŚRUBA IMBUSOWA M4x16
63 285735-6 USTALACZ ŁÓŻYSKA do HR2300
64 227719-8 KOŁO ZĘBATE 26 do HR2300
65 213728-3 O-RING 68 do BHR261
68 443153-6 WKŁADKA FILCOWA do HR2300
69 ----- WYBIERZ WERSJĘ CZĘŚCI...
70 213407-3 PIERŚCIEŃ GA5000/HR2000.
71 213133-4 (zam.213678-2 TI.93658) USZCZELKA OLEJOWA 12 do HR2810
72 262569-4 TULEJA 9 do HR2300
73 211097-6 ŁOŻYSKO KULKOWE
74 961006-2 ZEGER
75 240121-8 KOŁO WENTYLATORA 65 do HR2300
76 515359-7 WIRNIK do HR2600
(INC. 72-75,77,78)
77 681652-2 (zam.681670-0) PODKŁADKA IZOLACYJNA do JR180/TW0200
78 210023-2 (MMR) ŁOŻYSKO 627DDW
79 267804-5 PODKŁADKA FALISTA 15 do HR2230/2460/70
83 266361-0 WKRĘT 4x30mm
84 451527-7 DYFUZOR do HR2300
85 626634-7 STOJAN do HR2600
86 451536-6 OBUDOWA SILNIKA do HR2600
87 867711-8 HR2610T NAME PLATE
88 819390-8 NAKLEJKA WIERZCHNIA BEZBARWNA NA LOGO do HR2300
89 194074-2 SZCZOTKI WĘGLOWE KPL. CB-325 do 9555NB,9558NB
90 638655-7 UCHWYT SZCZOTEK WĘGLOWYCH do HR2300
91 266556-5 WKRĘT SAMOGWINTUJĄCY 3x12
92 266361-0 WKRĘT 4x30mm
93 867714-2 ETYKIETA NA NR SERYJNY do HR2610T
94 819389-3 NAKLEJKA WIERZCHNIA BEZBARWNA do HR2300
95 682566-8 OSŁONA PRZEWODU 10 do JS1300
96 665890-4 PRZEWÓD ZASILAJĄCY 1.0-2-4.0
97 650625-6 WŁĄCZNIK do HR2300
99 687682-1 ZACISK PRZEWODU ZASILAJĄCEGO do JS1000
100 266385-6 ŚRUBA 4x14
101 266326-2 (zam.265995-6) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/953
102 451528-5 UCHWYT do HR2300
103 266326-2 (zam.265995-6) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/953
104 194080-7 UCHWYT WYMIENNY SDS-Plus do HR2450/70T
(INC. 105-121)
105 286263-4 NAKŁADKA 35 do HR2020/2440/2450/F
106 233940-9 SPRĘŻYNA OKRĄGŁA do HR2020/2440/2450
107 418217-5 POKRYWA UCHWYTU WIERTŁA do HR2450T
108 345333-9 BLOKADA do HR2450T
109 216022-2 KULKA
110 345187-4 PODKŁADKA do HR2440/50/2020
111 233916-6 SPRĘŻYNA 21-29 do HR2020/2440/2450/F
112 267279-8 PODKŁADKA 21 do HR2450T
113 324355-2 UCHWYT NARZĘDZIA do HR2450T
114 216013-3 KULKA STALOWA 6 4302C/6702DW
115 231669-1 SPRĘŻYNA 31 do HR2450T
116 345334-7 PIERŚCIEŃ do HR2450T
117 418218-3 POKRYWA PIERŚCIENIA do HR2450T
118 216018-3 (MMR) (zam.216001-0) KULKA STALOWA HP2030
119 345335-5 SPRĘŻYNA LISTKOWA do HR2450T
120 267270-6 PODKŁADKA 24 do HR2450T
121 233924-7 PIERŚCIEŃ SPRĘŻYNUJĄCY 21 do HR2450T
122 267447-3 PODKŁADKA PŁASKA do 14 HR2300
A01 331886-4 OGRANICZNIK GŁĘBOKOŚCI do HR2300
A02 140404-5 WALIZKA PLASTIKOWA do HR2610T
A03 816984-0 HR2610T PLASTIC CASE LABEL
A04 194079-2 (zam. 193885-2) SAMOZACISKOWY UCHWYT SZYBKOWYMIENNY do HR2450T/70T

 

HR2011FT

 

numer katalogowy nazwa
122878-2 RĘKOJEŚĆ do HR2300
(INC. 9-15)
346181-9 SPRĘŻYNA ZACZEPOWA do HR2300
266349-0 ŚRUBA M8x50 do serii 6319/8414D
451539-0 BAZA UCHWYTU BOCZNEGO do HR2300
313179-1 SZTYFT PRZYCISKU RĘKOJEŚCI do HR2300
451540-5 PRZYCISK BLOKADY RĘKOJEŚCI do HR2300
233360-7 SPRĘŻYNA 4 do MT952
154935-8 RĘKOJEŚĆ 36 do BDF454
140423-1 OBUDOWA PRZEKŁADNI do HR2611FT
331890-3 TULEJA do HR2300
211294-4 ŁOŻYSKO 6806LLU do HR2300
232152-1 SPRĘŻYNA PŁASKA do BJR181
325785-0 PRZEŁĄCZNIK do HR2300
234147-0 SPRĘŻYNA 5 do HR2300
253308-3 PODKŁADKA 6 JN1600/5014NB/
213381-5 ORING
451529-3 DŹWIGNIA ZMIANY TRYBU PRACY do HR2611FT
451530-8 POKRYWA PRZEŁĄCZNIKA TRYBU PRACY do HR2611FT
216019-1 KULKA STALOWA
140266-1 UCHWYT NARZĘDZIA KPL. do HR2611FT
313149-0 FLANSZA PROWADZĄCA do HR2300
227232-6 KOŁO ZĘBATE 51 do HR2300
268226-2 SZTYFT 6 do HK1820
267414-8 PODKŁADKA PŁASKA 30 do HR2300
234148-8 SPRĘŻYNA 31 do HR2300
267153-0 PODKŁADKA PŁASKA 30 do HR2300
257932-4 PODKŁADKA 30 do HR2300
267153-0 PODKŁADKA PŁASKA 30 do HR2300
325783-4 TULEJA 9B do HR2611FT
325791-5 SWORZEŃ do HR2611FT
325792-3 PODKŁADKA 10 do HR2611FT
234149-6 SPRĘŻYNA 20 do HR2611FT
325793-1 GNIAZDO O-RINGU do HR2611FT
213073-6 O-RING 9 do HR2020/2440/2450/F
233979-2 PIERŚCIEŃ SPRĘŻYSTY 28 do HR2300
325784-2 BIJAK do HR2300
213258-4 ORING
310345-1 TŁOK do HR2300
346036-8 PŁYTKA PROWADZĄCA do BHR261
324215-8 SWORZEŃ TŁOKA do HR2440/50/2020
234098-7 SPRĘŻYNA 14 do BHR261
211012-0 ŁOŻYSKO
----- WYBIERZ WERSJĘ CZĘŚCI...
----- WYBIERZ WERSJĘ CZĘŚCI...
233360-7 SPRĘŻYNA 4 do MT952
346176-2 PŁYTKA BLOKUJĄCA do HR2611FT
325786-8 WAŁEK do HR2611FT
227231-8 KOŁO ZĘBATE 10 do HR2611FT
331814-9 KRZYWKA SPRZĘGŁA do HR2611FT
219020-5 ŁOŻYSKO 10 do HR2300
267234-0 PODKŁADKA 8 do HR2450/40/2020
310344-3 KASETA ŁOŻYSKA do HR2300
211032-4 ŁOŻYSKO KULKOWE 608ZZ
266437-3 ŚRUBA IMBUSOWA M4x16
285735-6 USTALACZ ŁÓŻYSKA do HR2300
227719-8 KOŁO ZĘBATE 26 do HR2300
213728-3 O-RING 68 do BHR261
346222-1 PŁYTKA do HR2611FT
265353-6 ŚRUBA IMBUSOWA M4x12 do 4340/41/CT/FCT
443153-6 WKŁADKA FILCOWA do HR2300
----- WYBIERZ WERSJĘ CZĘŚCI...
213407-3 PIERŚCIEŃ GA5000/HR2000.
213133-4 (zam.213678-2 TI.93658) USZCZELKA OLEJOWA 12 do HR2810
262569-4 TULEJA 9 do HR2300
211097-6 ŁOŻYSKO KULKOWE
961006-2 ZEGER
240121-8 KOŁO WENTYLATORA 65 do HR2300
515359-7 WIRNIK do HR2600
(INC. 72-75,77,78)
681652-2 (zam.681670-0) PODKŁADKA IZOLACYJNA do JR180/TW0200
210023-2 (MMR) ŁOŻYSKO 627DDW
267804-5 PODKŁADKA FALISTA 15 do HR2230/2460/70
346180-1 ELEMENT UCHWYTU do HR2611FT
256246-8 SZTYFT 6 do LS1216L
165593-5 PRZECIWWAGA do HR2611FT
266361-0 WKRĘT 4x30mm
451527-7 DYFUZOR do HR2300
626634-7 STOJAN do HR2600
451535-8 OBUDOWA SILNIKA do HR2611FT
867747-7 HR2611FT NAME PLATE
819390-8 NAKLEJKA WIERZCHNIA BEZBARWNA NA LOGO do HR2300
194074-2 SZCZOTKI WĘGLOWE KPL. CB-325 do 9555NB,9558NB
638655-7 UCHWYT SZCZOTEK WĘGLOWYCH do HR2300
266556-5 WKRĘT SAMOGWINTUJĄCY 3x12
266361-0 WKRĘT 4x30mm
867751-6 ETYKIETA NA NR SERYJNY do HR2611FT
819389-3 NAKLEJKA WIERZCHNIA BEZBARWNA do HR2300
682566-8 OSŁONA PRZEWODU 10 do JS1300
665890-4 PRZEWÓD ZASILAJĄCY 1.0-2-4.0
650625-6 WŁĄCZNIK do HR2300
631937-6 OBWÓD LED do HR2611FT
687682-1 ZACISK PRZEWODU ZASILAJĄCEGO do JS1000
266385-6 ŚRUBA 4x14
266326-2 (zam.265995-6) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/953
451528-5 UCHWYT do HR2300
266326-2 (zam.265995-6) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/953
194080-7 UCHWYT WYMIENNY SDS-Plus do HR2450/70T
(INC. 105-121)
286263-4 NAKŁADKA 35 do HR2020/2440/2450/F
233940-9 SPRĘŻYNA OKRĄGŁA do HR2020/2440/2450
418217-5 POKRYWA UCHWYTU WIERTŁA do HR2450T
345333-9 BLOKADA do HR2450T
216022-2 KULKA
345187-4 PODKŁADKA do HR2440/50/2020
233916-6 SPRĘŻYNA 21-29 do HR2020/2440/2450/F
267279-8 PODKŁADKA 21 do HR2450T
324355-2 UCHWYT NARZĘDZIA do HR2450T
216013-3 KULKA STALOWA 6 4302C/6702DW
231669-1 SPRĘŻYNA 31 do HR2450T
345334-7 PIERŚCIEŃ do HR2450T
418218-3 POKRYWA PIERŚCIENIA do HR2450T
216018-3 (MMR) (zam.216001-0) KULKA STALOWA HP2030
345335-5 SPRĘŻYNA LISTKOWA do HR2450T
267270-6 PODKŁADKA 24 do HR2450T
233924-7 PIERŚCIEŃ SPRĘŻYNUJĄCY 21 do HR2450T
267447-3 PODKŁADKA PŁASKA do 14 HR2300
331886-4 OGRANICZNIK GŁĘBOKOŚCI do HR2300
140403-7 WALIZKA PLASTIKOWA do HR2611FT
----- WYBIERZ CZĘŚĆ...
194079-2 (zam. 193885-2) SAMOZACISKOWY UCHWYT SZYBKOWYMIENNY do HR2450T/70T
195180-6 DUSTCUP SET
D-00795 ZESTAW WIERTEŁ SDS-Plus (5szt.)

 

 

 

 

 

Opinie klientów - Dodaj opinię

Bądź pierwszą osoba, która zrecenzuje ten produkt. Dodaj opinię.

Dostawa i zwrot

Koszt wysyłki na terenie Polski:

Przesyłka kurierska UPS – 13zł
Paczkomaty InPost – 9zł

Zamówienia powyżej 150zł – Darmowa Dostawa! (pod uwagę brana jest ostateczna wartość zamówienia, po uwzględnieniu dodatkowych rabatów)

W przypadku zwrotu całości lub części zamówienia, jeżeli ostateczna wartość zamówienia jest mniejsza niż 150 zł warunki promocji "Darmowa Dostawa" przestają być spełnione a sklep zastrzega sobie prawo do potrącenia kosztów wysyłki pierwotnego zamówienia z należności wobec Klienta.

Termin realizacji:

Zamówienia złożone (i opłacone) przez szybkie płatności PayU czy przelewy bankowe w dni robocze do godziny 8:00 – wysyłane są jeszcze tego samego dnia.

Zamówienia złożone (i opłacone) po godzinie 8:00, w weekendy lub inne dni wolne od pracy – realizowane są następnego dnia roboczego.

Szybki i bezproblemowy zwrot!

Jeśli chcesz zwrócić zakupione obuwie masz na to aż 14 dni! Po prostu spakuj buty i odeślij je do nas bez podania przyczyny. Nie zapomnij o wypełnieniu protokółu zwrotu dołączanego do każdej przesyłki. Zwrot wpłaty otrzymasz w przeciągu max. 5 dni roboczych!

Gwarancja na obuwie

Przez okres 2 lat od daty zakupu, jeśli Twój produkt ma wadę lub jest niezgodny z zamówieniem – poinformuj nas o tym!

Pliki do pobrania

Inne z tej kategorii

Na góre