W czym możemy pomóc ? Napisz do nas... Wyślij
O firmie Kontakt Wyprzedaż Nowości Promocje

Oferta

 Najedź lub kliknij na obrazek aby go powiększyć.

Hilti przekładnia do młotowiertarki TE 60-ATC 364123

Zobacz inne produkty marki: HILTI

Dostępność

Kod producenta: 365575

Dodaj opinie     Poleć znajomemu Poleć znajomemu     Zapytaj o produkt Zapytaj o produkt    

Powiadom mnie o zmianie dostępności   Zgłoś błąd w opisie

Hilti - przekładnia - nowa oryginalna

Zastosowanie : TE60ATC 

Nr katalogowy :  365575

Pozycja na schemacie nr 161

 

 

Spis części zamiennych do młotowiertarki

 

TE 60-ATC 364123

 

Przy zapytaniu o dostępność i cenę prosimy podać pozycję

na schemacie lub nr katalogowy części.

 

Pozycja na schemacie Nr katalogowy Nazwa Części Ilość sztuk
4 365460 Stator 220V-240V packed 1
5 365463 Rotor 220V-240V packed 1
6 366151 Brush holder 220V/240V assy 1
7 393991 Electronics ATC 110V-240V packed 1
8 330179 Protective sleeve DM10 1
9 202757 Supply cord GB 230V 1
10 389968 Setting lever assy 1
11 330166 Cap 1
12 366189 Housing end cap ATC 1
13 366280 Torx-soc re scr 5X55 T25 black 4
14 76438 Plastite screw 45 5X35 T25 black 4
15 268094 Torx-soc re scr 4X14 T20 black 1
17 392611 Casing printed 1
18 366279 Seal 1
19 72320 Depth gauge 8x385 1
20 330083 Side handle assy 1
21 330084 Side handle upper 1
22 330086 Side handle lower 1
23 330088 Pressure piece 1
24 330089 Clamping band 1
25 330090 Hexagon screw M10X100 black 1
26 330492 Segment 1
27 366489 Holder assy 1
29 206145 O-ring 21,3X2,4 1
30 393264 Motor housing printed 1
31 234227 Compression spring 21,65x5,4 1
32 366164 Bearing plate ATC assy 1
33 366158 Ball bearing 8X22X7 1
34 366187 Cooling fan 1
35 277993 Int hexalob remf scr 4X55 2
36 366173 Pinion ATC mach 1
37 366126 Carbon brush 7x12,5x26 220V-240V 2
38 366179 Washer assy 1
39 366168 Ball bearing 12X32X10 1
40 366494 Rotary shaft seal 14,8x35x4 1
41 366193 Ball bearing 7X19X6 1
42 366178 Electromagnet 1
43 364215 Rating plate TE 60-ATC 230V GB 1
44 72417 Conductor end sleeve 2
45 392914 Grip unit 1
46 330177 Clamp 1
47 202188 Torx-soc ov screw M5X12 T25 blac 3
48 366191 Clamping ring 1
49 237764 Torx-soc re scr 5X45 T25 black 3
50 366185 Insulating washer 1
51 392913 Switch 1
52 366306 Receptacle assy 1
53 202264 Torx-soc pl scr 45 3X12 T10 black 6
54 207960 Torx-soc re scr 4X18 T15 black 5
55 208991 Switch PF Poti assy 1
56 330018 Grip cover 1
57 345505 Cable harness 1
59 366318 Cover 1
60 366303 Feeler 1
61 392545 Setting rod assy 1
63 366272 Disc spring 20X10,2X0,5 6
64 366227 Ball bearing 20X37X9 1
65 206305 O-ring 8X1 2
66 393989 Safety clutch servicing set 1
67 366269 Needle bearing AXK1024 1
68 366225 Drive piston 1
69 366228 Conrod 1
70 202193 Dowel pin 7X23 1
71 366293 O-ring 20,22X3,53 2
72 366268 Washer 10X24X1 2
73 366477 Eccentric 1
74 366528 Feather key A4X4X12 1
75 366260 Ball bearing 20X42X12 1
76 76581 Retaining ring SW20 1
77 366273 Compression spring 1,0X20,5X8,8 1
78 366478 Coupling 1
79 366479 Toothed gear Z=41 1
80 366136 Shim ring 10X19X1 1
84 366242 Chuck Y 1
85 330170 Retaining ring 1
86 330051 Washer 1
87 330050 Cover cap 1
88 366138 Absorber 1
89 330048 Ring 1
90 345238 Pawl MIM 2
91 366264 Cap 1
92 330080 Compression spring 2X40X49,3 1
93 366255 Spring guide 1
95 366256 Rotary shaft seal 32X42X7 1
96 366282 Circlip AV32 1
98 366529 Flange SERVICE assy 1
99 392612 Grip section 1
104 366249 Cage 1
105 366250 Absorber 45X32X5 1
106 365466 Ram TE 60, TE 60-ATC packed 1
107 366295 Washer 48X32,1X1,5 1
109 233656 Sealing ring 18,4X25,4X5,4 1
110 366236 Washer 37,6X18,5X5 1
111 366239 O-ring 20X9,5 1
115 366290 O-ring 56X2 1
117 38827 Striker piston packed 1
119 366237 Washer 60X45X2,5 1
120 366229 Compression spring 2,5x48,5x44 1
121 366234 Coupling ring 1
122 366230 Compression spring 1
123 366238 Coupling 1
126 366232 Bearing bushing 1
128 366356 Guide tube 1
129 366259 Ring 1
131 366275 Eccentric 1
132 330091 O-ring 12X2 1
133 234236 Screw plug assy 1
134 74157 O-ring 24X2 1
136 366231 Needle bearing NK6/10 1
137 365457 Gear housing SERVICE-ATC assy 1
138 366276 Eccentric 1
139 366319 O-ring 14,6X2,4 1
140 233637 Torx-soc ov screw M6X25 T30 blac 4
141 366355 Centering ring 1
142 366170 Bearing bushing 1
143 366171 Bearing bushing 1
144 366289 Spring 1
145 366209 Centering bushing 9/6,4X11,8 2
149 277896 O-ring 5X1,5 1
150 366483 Pressure piece assy 1
151 366485 Nut 1
152 366486 Star knob 1
153 366163 Seal FILZ 1
154 366488 Brush cap 1
155 366176 Drive ring 1
157 366161 O-ring 1
158 366162 Sealing ring 1
159 366038 O-ring 33,5x1 1
160 366578 O-ring 37,5x1,25 1
161 365575 Bevel pinion packed 1
162 26372 Taptite screw M5X20 T25 black 4
163 392551 Oscillating plate assy 1
716 280101 Oil Kluebersinth GH 6-80 5L 1
802 87726 Grease 400G OPTI LT2 1
811 203086 Grease 50 ML 1
819 320560 Grease 1KG ALN1001/0 1
821 234280 Grease 1KG THERMOPL. 2TML 1
900 59299 Adhesive LOCTITE 222 250CCM 1

 

Opinie klientów - Dodaj opinię

Bądź pierwszą osoba, która zrecenzuje ten produkt. Dodaj opinię.

Dostawa i zwrot

Koszt wysyłki na terenie Polski:

Przesyłka kurierska UPS – 13zł
Paczkomaty InPost – 9zł

Zamówienia powyżej 150zł – Darmowa Dostawa! (pod uwagę brana jest ostateczna wartość zamówienia, po uwzględnieniu dodatkowych rabatów)

W przypadku zwrotu całości lub części zamówienia, jeżeli ostateczna wartość zamówienia jest mniejsza niż 150 zł warunki promocji "Darmowa Dostawa" przestają być spełnione a sklep zastrzega sobie prawo do potrącenia kosztów wysyłki pierwotnego zamówienia z należności wobec Klienta.

Termin realizacji:

Zamówienia złożone (i opłacone) przez szybkie płatności PayU czy przelewy bankowe w dni robocze do godziny 8:00 – wysyłane są jeszcze tego samego dnia.

Zamówienia złożone (i opłacone) po godzinie 8:00, w weekendy lub inne dni wolne od pracy – realizowane są następnego dnia roboczego.

Szybki i bezproblemowy zwrot!

Jeśli chcesz zwrócić zakupione obuwie masz na to aż 14 dni! Po prostu spakuj buty i odeślij je do nas bez podania przyczyny. Nie zapomnij o wypełnieniu protokółu zwrotu dołączanego do każdej przesyłki. Zwrot wpłaty otrzymasz w przeciągu max. 5 dni roboczych!

Gwarancja na obuwie

Przez okres 2 lat od daty zakupu, jeśli Twój produkt ma wadę lub jest niezgodny z zamówieniem – poinformuj nas o tym!

Pliki do pobrania

Inne z tej kategorii

Na góre